0

Będzie 100-u %-owa MANITA !! ;D

0

Dajcie linka do bramek, PLISS :)

0

Brama Villi palce lizać....

0

morm

Haha, święta prawda ;D

0

Czy jakiś piłkarz który grał na CA jest powołany ??

0

Czy jakiś piłkarz który grał na CA jest powołany ??

0

Cendra

Abidala na bramke ;P;D

0

Thiago i Iniesta jak byli na boisku najlepiej grali ;D

0

To jeszcze nie odpoczął ?? ;)

Ale spoko....;)

Musi odpocząć acz kolwiek wolał bym żeby grał lubię patrzeć jak objeżdża swoich rywali ;)

0

Dlaczego Messi nie jest powołany ??

Jakieś wolne dał mu Guardiola czy co ??

0

VeB4EveR

Święta prawda.

Wszyscy się uczepili Messiego że zagrał słabo na CA, a tak naprawdę to zwłaszcza on biegał i walczył !!

Ludzie oglądaliście CA ??!!

0

VeB4EveR

Święta prawda.

Wszyscy się uczepili Messiego że zagrał słabo na CA, a tak naprawdę to zwłaszcza on biegał i walczył !!

Ludzie oglądaliście CA ??!!

0

Mam takie pytanko czy Messi zagra na Audi Cup ? Bo tu widze że nawet nie był powołany

0

mackowskibarca1

Dzięki ;)

0

Witamy w domu ;D

ciekawe jaki numer będzie miał....

0

Brawo dla Kiko za znakomite wkomponowanie się w zespół....:D

Vamos Barca !!

0

villa1999

Masz racje, Barca im oddaje znakomitych wychowank(ÓW) a ten hu* nie chce 1-ego zawodnika sprzedać (Fabregas)

0

Copa America dopiero się zaczęło...

obstawiam finał Argentyna-Brazylia :D

Wszyscy tak narzekacie jak to dopiero początek świetnego widowiska :)

0

bexley

A niektóre te kobity to takie ładne ;D

Też oglądam czasami ich mecze ;D

0

To co Barca 3 obrońcami będzie grała ?

Dziwnie...

0

Ja tam i tak za Argentyną jestem :)

Mówię wam wygrają :)

0

MVP znów ruszyło..:D

Jak dobrze że akurat na finał :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?