konrad1710
Dołączył/a: marzec 2011
Stanisławów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Będzie 100-u %-owa MANITA !! ;D
0
Dajcie linka do bramek, PLISS :)
0
Brama Villi palce lizać....
0
morm
Haha, święta prawda ;D
0
Czy jakiś piłkarz który grał na CA jest powołany ??
0
Czy jakiś piłkarz który grał na CA jest powołany ??
0
Cendra
Abidala na bramke ;P;D
0
Thiago i Iniesta jak byli na boisku najlepiej grali ;D
0
To jeszcze nie odpoczął ?? ;)
Ale spoko....;)
Musi odpocząć acz kolwiek wolał bym żeby grał lubię patrzeć jak objeżdża swoich rywali ;)
0
Dlaczego Messi nie jest powołany ??
Jakieś wolne dał mu Guardiola czy co ??
0
VeB4EveR
Święta prawda.
Wszyscy się uczepili Messiego że zagrał słabo na CA, a tak naprawdę to zwłaszcza on biegał i walczył !!
Ludzie oglądaliście CA ??!!
0
VeB4EveR
Święta prawda.
Wszyscy się uczepili Messiego że zagrał słabo na CA, a tak naprawdę to zwłaszcza on biegał i walczył !!
Ludzie oglądaliście CA ??!!
0
Mam takie pytanko czy Messi zagra na Audi Cup ? Bo tu widze że nawet nie był powołany
0
mackowskibarca1
Dzięki ;)
0
Witamy w domu ;D
ciekawe jaki numer będzie miał....
0
Brawo dla Kiko za znakomite wkomponowanie się w zespół....:D
Vamos Barca !!
0
villa1999
Masz racje, Barca im oddaje znakomitych wychowank(ÓW) a ten hu* nie chce 1-ego zawodnika sprzedać (Fabregas)
0
Copa America dopiero się zaczęło...
obstawiam finał Argentyna-Brazylia :D
Wszyscy tak narzekacie jak to dopiero początek świetnego widowiska :)
0
bexley
A niektóre te kobity to takie ładne ;D
Też oglądam czasami ich mecze ;D
0
To co Barca 3 obrońcami będzie grała ?
Dziwnie...
0
Ja tam i tak za Argentyną jestem :)
Mówię wam wygrają :)
0
MVP znów ruszyło..:D
Jak dobrze że akurat na finał :D