0

dzięki

0

a na platformie n to leci?? z góry dzięki za odp

nie mam jak oglądać meczu :(

0

i kto miał asyste?? nie mam jak oglądać meczu

0

a na platformie n to leci?? z góry dzięki za odp

0

zmiencie ocenę Villi. pedro(przepraszam za wyrażenie) g*wno zrobił. nie był wcale aktywniejszy!!

0

a iniesta co zrobił?? przestrzelał nad bramką wszystkie strzały i od razu zszedł/ nie powinien mieć 7

0

to oceniali chyba kibice realu madryt. najlepiej zostali ocenieni ci co najmniej zrobili. Villa i Cesk przez cały mecz aktywni dostali tylko 5. a pedro: jemu nic nie wychodziło. Messi zapracował na tamtą bramkę. Villa był w tym meczu dużo aktywniejszy. a fabs jak nie srzelił bramki to już jego najsłabszy mecz. Tylko on sie wtedy nie dołączał do ofensywy taki szczegół. wg mnie złe oceny

0

bd w tv ten mecz??

0

tak tylko żę barca grała rezerwowym składem. A real wyjściowym i dzięki temu np ramos miał kontuzje a cris kilka bramek. na chivas kiedy grali ( do 1 połowy) pique villaa i ktoś tam to było 1:0 a jak zeszli to wtedy w 2 polowie dostała barca 4 bramki. Jestem kibicem BLAUGRANY i gorąco jej kibicuje ale nie zdziwiłbym się jak będzie remis albo nawet porażka. Słuchajcie to jest SB nie CN i możemy przegrać. a guardiola może wystawić trochę rezerwowego składu bo on tak czasem robi. i kogo ma za stoperów??

0

tylko ktoś pisał że na zwykłym tvp hd a nie tvp1 hd. ale ok. a patrzyłęm to rewanżu chyba nie bd na tvp1

0

thx. a mam nadzieje że fabs wreszcie przejdzie

0

ej

0

na jakim kanale superpuchar ??

0

na jakim kanale bd superpuchar??

0

constantine16

ty chyba za realem. po prostu chcesz żeby najlepsi zawodnicy barcy zostali sprzedani...

0

eto'o już tu był. a już pierwszej młodości nie jest. a jakby guardiola chciał zrobić wymiane villa-eto'o to po co sprzedawał w ogóle eto'o??

0

chyba sobie żartują. pep nigdy go nie sprzeda. przecież to jedna z głównych postaci zeszłego sezonu, pierwsza 11. a ci co mówią żeby sobie poszedł to kogo kupimy za niego?? kto będzie na tyle dobry i tani?? villa nie był "strasznie" drogi a wbił gole w takich meczach jak GD czy finał LM. 2 lata temu ibra nic nie pokazał a popatrzcie na VILLE, on w pierwszym sezonie ma takie osiągnięcia i tym bardziej był zmęczony po mistrzostwach świata w których z resztą też sie wykazał. bez niego HISZPANIA by z grupy nie wyszła !!

0

viva la barca. viva la messi xavi iniesta valdes i inni. ludzie barca niech dziekuje samej sobie że dała na leczenie messiego. gdyby nie on to rm byłby najelepszy. a on z ronaldem odpada z ligi mistrzów z lyonem.

0

no i widzicie a tak bardzo narzekaliście na messiego!! a teraz gdyby nie jego 2 bramki to real by wygrywał 1 pkt. a tak to tylko bramkami

0

vity masz racje duzo ludzi tu jest żeby ponabijać się z barcy ale też są ludzie którzy konwersują z nami. to źle i dobrze

0

no tak real też gra dobrze!! to jasne ma crisa raula kake ale bez przesady to już jest kłótnia nie?? a gdybyście nie wiedzieli to barca jest najlepszym klubem świata a messi najlepszym zawodnikiem

0

taa ale tylko się kłócą z nami nie?? a nawet gdyby gdyby tak wszyscy kibice realu tu byli to by była masakra!!

0

masz gg?? to sobie porozmawiamy troche szybciej!! a nawet gdyby kłócisz się z ich kibicami

0

taa. powinni cie wyrzucic

0

jak jesteś "kibicem" realu to co robisz na tej stronie?? idź na rm.pl i już!! Nam tu nie trzeba ciebie!!

0

cris i a4tech

Może i obaj macie rację i może i obaj jej nie macie!!

Ważne że barca wygrywa nieważne w jakim stylu nie??

0

żałosne

sędzia z madrytu dał barcy 2 gole bo FIFA by go wyrzuciła!! Ale nie chciał żeby barca miała więcej strzelonych goli od realu. czyż nie??

0

barca jest najlepsza i jak na razie z realem prowadzi!! wiadomo ze ma też złe strony ale jaki klub ich nie ma?? cris wygrywa tylko ze słabiakami!!

0

fc barcelona ma być najlepszym klubem świata i jest najlepszym klubem!! A wy tylko narzekacie!! Ciekawe co wy byście pokazali. Żal

0

no i po co było tyle krzyku??

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?