konrad794
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
15 obserwujących
13 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dzięki
0
a na platformie n to leci?? z góry dzięki za odp
nie mam jak oglądać meczu :(
0
i kto miał asyste?? nie mam jak oglądać meczu
0
a na platformie n to leci?? z góry dzięki za odp
0
zmiencie ocenę Villi. pedro(przepraszam za wyrażenie) g*wno zrobił. nie był wcale aktywniejszy!!
0
a iniesta co zrobił?? przestrzelał nad bramką wszystkie strzały i od razu zszedł/ nie powinien mieć 7
0
to oceniali chyba kibice realu madryt. najlepiej zostali ocenieni ci co najmniej zrobili. Villa i Cesk przez cały mecz aktywni dostali tylko 5. a pedro: jemu nic nie wychodziło. Messi zapracował na tamtą bramkę. Villa był w tym meczu dużo aktywniejszy. a fabs jak nie srzelił bramki to już jego najsłabszy mecz. Tylko on sie wtedy nie dołączał do ofensywy taki szczegół. wg mnie złe oceny
0
bd w tv ten mecz??
0
tak tylko żę barca grała rezerwowym składem. A real wyjściowym i dzięki temu np ramos miał kontuzje a cris kilka bramek. na chivas kiedy grali ( do 1 połowy) pique villaa i ktoś tam to było 1:0 a jak zeszli to wtedy w 2 polowie dostała barca 4 bramki. Jestem kibicem BLAUGRANY i gorąco jej kibicuje ale nie zdziwiłbym się jak będzie remis albo nawet porażka. Słuchajcie to jest SB nie CN i możemy przegrać. a guardiola może wystawić trochę rezerwowego składu bo on tak czasem robi. i kogo ma za stoperów??
0
tylko ktoś pisał że na zwykłym tvp hd a nie tvp1 hd. ale ok. a patrzyłęm to rewanżu chyba nie bd na tvp1
0
thx. a mam nadzieje że fabs wreszcie przejdzie
0
ej
0
na jakim kanale superpuchar ??
0
na jakim kanale bd superpuchar??
0
constantine16
ty chyba za realem. po prostu chcesz żeby najlepsi zawodnicy barcy zostali sprzedani...
0
eto'o już tu był. a już pierwszej młodości nie jest. a jakby guardiola chciał zrobić wymiane villa-eto'o to po co sprzedawał w ogóle eto'o??
0
chyba sobie żartują. pep nigdy go nie sprzeda. przecież to jedna z głównych postaci zeszłego sezonu, pierwsza 11. a ci co mówią żeby sobie poszedł to kogo kupimy za niego?? kto będzie na tyle dobry i tani?? villa nie był "strasznie" drogi a wbił gole w takich meczach jak GD czy finał LM. 2 lata temu ibra nic nie pokazał a popatrzcie na VILLE, on w pierwszym sezonie ma takie osiągnięcia i tym bardziej był zmęczony po mistrzostwach świata w których z resztą też sie wykazał. bez niego HISZPANIA by z grupy nie wyszła !!
0
viva la barca. viva la messi xavi iniesta valdes i inni. ludzie barca niech dziekuje samej sobie że dała na leczenie messiego. gdyby nie on to rm byłby najelepszy. a on z ronaldem odpada z ligi mistrzów z lyonem.
0
no i widzicie a tak bardzo narzekaliście na messiego!! a teraz gdyby nie jego 2 bramki to real by wygrywał 1 pkt. a tak to tylko bramkami
0
vity masz racje duzo ludzi tu jest żeby ponabijać się z barcy ale też są ludzie którzy konwersują z nami. to źle i dobrze
0
no tak real też gra dobrze!! to jasne ma crisa raula kake ale bez przesady to już jest kłótnia nie?? a gdybyście nie wiedzieli to barca jest najlepszym klubem świata a messi najlepszym zawodnikiem
0
taa ale tylko się kłócą z nami nie?? a nawet gdyby gdyby tak wszyscy kibice realu tu byli to by była masakra!!
0
masz gg?? to sobie porozmawiamy troche szybciej!! a nawet gdyby kłócisz się z ich kibicami
0
taa. powinni cie wyrzucic
0
jak jesteś "kibicem" realu to co robisz na tej stronie?? idź na rm.pl i już!! Nam tu nie trzeba ciebie!!
0
cris i a4tech
Może i obaj macie rację i może i obaj jej nie macie!!
Ważne że barca wygrywa nieważne w jakim stylu nie??
0
żałosne
sędzia z madrytu dał barcy 2 gole bo FIFA by go wyrzuciła!! Ale nie chciał żeby barca miała więcej strzelonych goli od realu. czyż nie??
0
barca jest najlepsza i jak na razie z realem prowadzi!! wiadomo ze ma też złe strony ale jaki klub ich nie ma?? cris wygrywa tylko ze słabiakami!!
0
fc barcelona ma być najlepszym klubem świata i jest najlepszym klubem!! A wy tylko narzekacie!! Ciekawe co wy byście pokazali. Żal
0
no i po co było tyle krzyku??