0

taa! a może sobie przyniesie sobie popcorn i bd patrzył jak inni grają??

0

no dokładnie!! a ibra jaka bramke realowi dał?? wolej

0

obiektywniejade

chyba cię pogięło że tak powiem. rusz tą głową!! kto bd strzelał bramki np. realowi?? wtedy barca nie bd miała snajpera

0

obiektywniejade

chyba cię pogięło że tak powiem. rusz tą głową!! kto bd strzelał bramki np. realowi?? wtedy barca nie bd miała snajpera

0

Alan

masz racje bo teraz jest bardziej prestiżowy klub i Ibra ma stracha że go bd krytykować

0

messi i ibra wystarcza. przydałby sie jakis snjper ale jest dobrze

0

ludzie ale sie czepiacie!! Wszyscy dobrze grają ale nie mozecie im kibicować tylko komentować!!

0

ale ile jest?? żeby barca nie dała się wyprzedzic!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?