konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi lubi bic rekordy hat-trikami ,jednoczesnie przypomina mi sie pamietmy mecz z milanem w lm i piekna bramka Leo, coraz bardziej wierze w remontade ;d
0
Ja chcialbym aby zagralo identyczne ustawienie i zawodnicy jak w rewanżu z psg
8
Sezonowiec to określenie kibica ktory zmienia klub w momencie gdy poprzedni przegrywa , jak jego lewa noga miala by krecic sezonowcami? :D
5
Zdjecia mozaiki pojda na caly świat, a angielski jest globalnym językiem, myske ze taki byl zamysl przy wyborze języka
0
W optymalnym skladzie jestem pewien ze byliby w stanie strzelic 3-4 gole realowi . Bez lewego byli w stanie dojść do kilku dogodnych sytuacji bramkowych
0
A co byscie powiedzieli na Massimiliano Allegriego?
0
To pokazuje również ze inni zawodnicy robia na boisku za mało
0
Najpierw byl vilanova i martino, dopiero później sukcesy, poza tym ze wtedy udało nam sie ściągnąć trenera ,ktory juz byl sprawdzony ze względu na trenowanie barcy B . teraz musimy sięgnąć po kogos z poza klubu i zastapienie Enrique nie bedzie latwe ,co pokazuja obecni kandydaci ktorzy nie wydaja sie gwarantować odpowiedniej jakosci
0
Przyznaje ,masz rację, przy sprzedaniu dwoch śo musimy w kogos zainwestować
Proponuje laporte i przedłużenie kontraku marlona
0
Jak dla mnie na nowy sezon powinnismy zakupić coutinho prawego obrońce i tyle z transferow . Odejść musi mascherano ktory umówmy sie nie gra juz na najwyższym poziomie . kolejni do odejścia Mathieu ,gomes(ktory niestety sprzedany na pewno nie zostanie) turan(jezeli bedzje dobra oferta finansowa) .
W pomocy nalezy mocno stawiac na rafinhe i denisa suareza
0
Jak dla mnie deulofeu nie jest zawodnikiem na pierwszy skład. Gra egoistycznie i szczerze mówiąc gdybym mial wybierac miedzy nim a turanem na ls to wybralbym turka ktory moim zdaniem będzie mial dobry drugi sezon , jezeli oczywiście zostanie
0
Ter-stegen jest NARESZCIE bramkarzem na miare barcelony, najlepszy bramkarz od lat co pokazuje w tym sezonie niejednokrotnie ratując nam dupsko
0
Co co co? Konpletnie odpowiedz nie na temat. Ja mowie ze nie bedzie latwo zastapic genialnego trenera a ty mi odpowiadasz o innych komentarzach. Co mnie one obchodza
1
Jestes taki pewien to powiedz mi jaki trener którego możemy do siebie ściągnąć będzie mial tak genialne wyniki jak LE
0
Ja również poproszę
2
I jeszcze zgarnął taką mase poleceń: D
0
Aluratnie alcacer zagrał bardzo dobrze :)
w ustawieniu 3:4:3 zagrali wiecej niz jedno dobre spotkanie, (psg ,Atletico Madryt) nie bez powodu gra tym ustawieniem jest uznawana za mile odkrycie sezonu.
0
Dzisiaj akurat nie gra źle
1
Ter stegen gra dzis bardzo dobry mecz
0
Czyli wedlug ciebie ter stegen zatracił instynkt i refleks bramkarski bo dokladnie wykopuje piłkę nogami? XD
2
Wydaje mi sie ze trener razem ze sztabem lepiej wiedza jakie obciążenia jest w stanie wytrzymac organizm iniesty niz osoby które w sztabie nie są i nie znaja organizmu piłkarza
0
Gra moze nie kleic sie orzez wiele czynnikow u zrzucanie winy tylko na trenera jest bez sensu
0
W pełni sie zgadzam :D
0
Chorobą umysłową to jest cieszenie sie z odejścia trenera który dał nam tryplet
0
W zasadzie wszystko to robi Messi , ale czy to dobrze ze ma takie zadania ? Nie wydaje mi sie
0
Nie mozemy szukac drugiego Xaviego bo nigdy nikogo takiego nie znajdziemy. Kazdy zawodnik gra inaczej i nikt nie mowi ze lucho potrzebowal do pomocy kogos na wzor hiszpana ,zresztą ten za kadencji LE grał w większości ogony. Potrzebujemy pomocnika klasowego ,ktory bedzie nie tylko odwalal robote w defensywie , ale będzie miał dar kreacji w ofensywie. Nie mozna powiedziec ze Rakitic nie gra jak Xavi bo nikt od niego tego nie wymaga.To nie jest zawodnik kreatywny tylko od czarnej roboty. Jak dla mnie powinnismy ściągnąć kogos o charakterystyce coutinho/zielinskiego. A wiec zawodnika ktory bedzie dobrze operował piłka, wspomoże w drugiej lini busquetsa (wówczas messi nie musial by cofac sie tak głęboko jak robi to obecnie) i bedzie potrafił poslac otwierajace podanie
0
Garnitur polega na tym ze to "naj"mocniejszy skład
A NAJ moze byc tylko jeden
0
Jezeli nasi będą walczyc jak w rewanzu z psg to determinacja pilkarzy realu będzie wręcz niewidoczna ;)
0
Oczywiście ze nas stać, przychody mozna uznac xa rekordowe ,+ sprzedaż kilku zawodników np. Turana gomesa mathieu paco i kasy na transfery będzie co nie miara
0
Podbijam pytanie