konraden
Dołączył/a: czerwiec 2015
Rzeszów
4 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
futbolhd.pl
szczerze polecam zawsze zero problemów.
0
na futbolhd smsem liga mistrzow na miesiac 14 zł. Nawet na El classico transmisja premium nie lagowała , dlatego mam pewność ze dziś tez na pewno wszystko bedzie okej. Szczerze polecam.
0
opłaca , sam wykupuje pakiet basic i plus od ponad roku i nigdy nie miałem żadnego problemu.
0
dlaczego "młody chłopak" napisałeś w nawiasie?
0
też ostatnio szukałem tej informacji.
0
Dekoncentracja , podobnie jak Bayern Monachium w tamtym sezonie.
0
Przecież to nie była setka
0
Na jego snapchacie jest nagranie
Snapchat: neymarjr
2
Ktoś wiedział że Neymar uczy się gry na pianinie?
2
Może i będzie miał lepszą średnią Ale należy też popatrzyc że on ma w zespole inna role. Messi dogrywa dużo otwierajacych piłek, pomaga w drugiej lini , dzieli się golami (gdy sam ma już gola to oddaje karne , wolne itp.) A w realu wszyscy graja i robią wszystko pod Ronaldo.
0
Myślę że w klasyfikacji kanadyjskiej może naprawdę sporo namieszać :)
0
Żadnego topowego napastnika w Europie nie "J....E" złoty but,każdy napastnik chcę wygrać to trofeum. Oczywiście nikt tak bardzo jak penaldo.
0
Ale nie w bbva :)
0
Z miejsca gdzie przyjął piłke. Jeszcze taka ciekawostka rozpoczynając mecz pierwsze podanie musi być do przodu ,gdy stracimy bramkę i rozpoczynamy również grę od środka to tak samo piłka musi być kopnieta do przodu :D
2
Może kolege interesuje tylko piłka nożna?nie napinaj się tak i naucz pisać proszę...
0
Po nazwie zespołu i rozgrywek też można się pokapowac :D
0
Ronaldo patrzy i płacze.
0
Na meczach czysto amatorskich sędzia każe poprostu powtórzyć piątkę , ale według przepisów jest rzut wolny pośredni.
11
Nie? Od razu wiadomo że to koszykówka.
0
Został porównamy do słowaka bo to stosunkowo świeży i bardzo podobny gol. Poza tym nie każdy komentarz po ładnym golu musi brzmieć "uderzenie a'la Ronaldo".
2
Widzę że kolega w ogóle nie zrozumiał co pique miał do powiedzenia.Poza tym pique nigdy nie powiedział że nienawidzi Hiszpanii.
0
po co komu Ourier skoro to taki dwulicowiec, tylko by rozwalił szatnie.
15
Komentator meczu Psg-Chelsea zapomniał zabrać ze sobą emocje do budki komentatorskiej....
2
Racja, sory za pomyłkę.
0
przede wszystkim liczy się zwycięstwo.
2
Człowieku jak masz pisać takie bzdury to najlepiej nic nie pisz.Wiadomo ze nikt nie da mu karnego przy niepewnym wyniku, w gre wchodzi karny przy pewnym wyniku. To świetny pomysł na uczczenie przez drużyne jubileuszu mascherano, któremu za tyle lat gry dla barcy mozliwosc wykonania karnego nalezy sie jak psu buda. wiec nie napinaj sie bo widze że nie masz pojęcia o czym piszesz...
5
przesadna pewność siebie? powiedzial ze jak zdobędą punkt to to będzie świetny wynik. może mają odrazu się poddać bo to przecież barcelona? :D
3
Może martwię się na zapas, ale twój komentarz rodzi obawy , iż niektórzy kibice barcelony to kretyni.
0
a ja mam nadzije ze mimo wszystko leicester wygra w tym sezonie lige. Pokażą bogaczom ze pieniądze to nie wszystko bo atmosfery i przywiazania zawodnikow do barw klubowych sobie nie wykupią.
1
Guardiola wyciągnął busquetsa i za to dożywotni szacunek od kibiców barcy. Możesz też napisać ze wystarczyło ze ktoś mu go podsunął Ale ustawić zespół i nowych piłkarzy na boisku też trzeba potrafić. W bayernie miał trochę pecha moim zdaniem , ale co do czasów w Katalonii to był świetny.w Anglii jeżeli dostanie otwartą rękę to zrobi drużynę z sporym posiadaniem piłki która będzie miazdzyla rywali intensywnością i taktyką, która w Anglii na wysokim poziomie nie stoi.