0

No dokładnie :D

0

Moim zdaniem dyskwalifikacja realu z PK jest konieczna , tak jak niegdyś Osasuny. Nie może być równych i równiejszych.

0

Sandro dziś tylko utwierdził mnie w tym , że jest zawodnikiem lepszym od Munira.

0

To nie hejt a konstruktywna krytyka, ponieważ w swojej wypowiedzi zawarles mnóstwo nieprawdziwych informacji jak na przykład ta , że zawodnicy z topu nie głosują na swoich rywali.
Czytanie ze zrozumieniem się kłania.Dlatego właśnie sugeruję ci odpowiedzieć na moje argumenty

0

jeden wielki stek bzdur.
Wielcy piłkarze muszą zachowywac dyplomatyczność , i to przez to oddaja głosy na swoich kolegow , a nie głownych rywali. Czyms normalnym jest też , że zawodnik barcelony nie zaglosuje na zawodnika z madrytu (jak i na odwrót), chociażby ze wzgledu na kibiców. jedyna prawdziwą rzeczą która zawarłęs w swojej wypowiedzi jest to , że krychowiak oddałby głos na lewego. Ale nie ma w tym nic złego! moim zdaniem to normalne , ze koledzy chcą sie wspierac w różnego rodzaju dyscyplinach.I mają do tego pełne prawo.

0

poprostu zaglosował na kolegów , miał do tego pełne prawo.

1

0

a not tak sory za pomylke

0

wlasnie dzieki temu ze nie jest medialny nie uzyskał nominacji do druzyny roku.

0

Jak to nic? Samymi występami po czerwcu nie uzbierał by prawie tyle trafień co Ronaldo. Poza tym drybling to nie tylko zwody. Popatrzmy jaką obaj zawodnicy mają pozycję w klubie, Lewandowski nie jest zawodnikiem pod którego budowana jest gra . A w realu tak jest. Ronaldo ma dużo goli bo wszystko jest poukładane pod niego. Jeśli spojrzymy na to od takiej strony to wynik lewego w porównaniu do CR7 jest jeszcze bardziej niesamowity.wszystko co opisałem powyżej potwierdza statystyka ilości setek , których Ronaldo miał o wiele więcej.

0

Wcale nie żartuję, może mnie źle zrozumiałeś.Chodzi mi o to że w porównaniu do Ronaldo na lewy ma dobry drybling. Poza tym jakos nie widzę żeby teraz "Ronaldo walił bramy jak szalony"

0

Może być hiszpanem , dlaczego niby nie? Nie może po prostu być postronny ponieważ to zawsze będzie wzbudzalo kontrowersje.

0

Nie rozumiem dlaczego Ronaldo jest ciągle wliczany do finałowej trójki, przecież grał gorzej od suareza czy nawet lewego, który potrafił dryblowac,robić coś z niczego a Ronaldo tylko na pustaka.

1

mam tylko nadzieje ze eibar sie nie podda

0

Wejdź na yt na kanał venividivicjusz tam jest wszystko wyjaśnione

0

po interwencji w postaci maila futbolhd.pl dodalo jednak mecz barcy i przeprosilo za blad w postaci nie dodania meczu do ramowki.

0

niestety potrzebna mi płatność sms :/

0

Trzeba szybko strzelic pierwszą bramkę, reszta nie ma większego znaczenia. Mam też nadzieję że zagramy na 0 z tyłu.

2

Chodzi mi o darmowego streama ;)

0

nikt nie wie gdzie mozna dzis w dobrej jakosci obejrzec mecz barcy? niestety futbolhd.pl dzis zawiodlo

0

napisalem do nich z zapytaniem gdzie ten mecz ale klasycznie maja mnie gleboko.....

1

Taktyka realu:
Jesteś beznadziejny? Kup pomocnika
Coraz bardziej się utwierdzam że benitezik się tam świetnie wpasowuje.

0

Kompletnie nic nie rozumiesz z tej wypowiedzi.......

0

Ktoś wie Czemu futbolhd.pl nie transmituje dziś meczu Barcy?

0

ma ktoś może link do grafiki ktora była niegdys na fangolu i ukazywałą co ile rodzi sie nastepna gwiazda pilki? na koncu byl ney lub halilovic

0

Ilość zawodników danej ekipy w 11 kolejki nie jest uzależniona wynikiem,a grą poszczególnych zawodników.Co nie zmienia faktu że Suarez zaprezentował się lepiej od Sancheza i powinien się tutaj znaleźć jako drugi zawodnik z naszej ekipy.

14

Jeśli sędzia jest kibicem to nie może sedziowac meczu drużyny której kibicuje, tak samo jak meczów polskiej reprezentacji nie może sedziowac Polak. Idąc tym tokiem myślenia prezydent takiej dużej federacji jak LFP powinien pozostawać bezstronny.

0

Kiedy losowanie LM?

0

Jeszcze bardziej chamskie niż faul Isco byli to , jak po nim zachowali się kibice. Jakoś nie mogę sobie wyobrazić żeby w Barcelonie po czerwonej kartce na przykład rakitica kibice zaczęli skandowac jego nazwisko.

0

Moim zdaniem lepsze niż żółte, ale najważniejsze jest to, aby powróciły PIONOWE pasy w strojach domowych. Zmieniając pasy na poziome zarząd potwierdził to, że tak naprawdę opinię kibiców ma głęboko w.... I to mi się nie podoba.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?