konto_nr_3_admin
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Komentarz usunięty
0
Laporta takie frazesy i populizmy głosi że głowa mała, a jak wygra to reklamy i tak zostaną na koszulkach
0
Komentarz usunięty
0
Myśle że w 90 mln się zamkną i Pogba przystanie na pensję na poziomie ok 8 mln
0
sam ten komentarz tam napisałeś i się chwalisz, bo normalnych użytkowników tej strony mało obchodzi co ktoś tam na innej stronie sobie ubzdurał
0
redakcja już sieje ferment bo niby czemu Leo ma nie zdążyć na superpuchar?
0
wypożyczać to można go było 3 lata temu, teraz tylko sprzedaż z ewentualnym prawem pierwokupu jakby odpalił z formą.
7
a ile byś chciał dostać za gościa który cały sezon przesiedział na ławie, poza tym niska jest cena ewentualnego odkupienia go
0
Laporta kolejny raz sie kompromituje... Jak tak dalej pójdzie to nie wygra wyborów.
0
Isco to nie foreign (obcokrajowiec)
5
Isco to trzeba było kupic jak grał jeszcze w maladze. Teraz jest po ptakach i już to widzę jak Perez puszcza kogokolwiek do nas
0
Komentarz usunięty
0
ty chyba masz jakieś kompleksy w każdym komentarzu jakieś nawiązania do HD i realu, żal
0
inne federacje nakładały te kary tak dla przypomnienia. Ibra dostał 4 mecze za słowa że francja jest chujowa więc nie ma sensu porównywanie kar w różnych federacjach
5
Neymar zjedz snickersa
0
plota jakich wiele w sezonie ogórkowym
1
kontrakt mu wygasa za rok i to determinuje tak niską cenę oraz to że DDG chce odejść
1
meh nuda, same komentarze o ronaldo.
0
nie ma losowania
1
Według południowoamerykańskich dziennikarzy Neymar w trakcie meczu z Kolumbią do Zunigi powiedział "Hej, bardzo dziękuję. Jeszcze będziesz dzwonił. Będziesz dzwonił, żeby przepraszać, skurwysynu".
9
problemem jest trener który nie ma jaj i posłuchu wśród graczy co pokazał filmik
1
czy to te słynne imprezy z ojcem Neya? :)
1
czyli obecnie zarabia 6mln, coś nie chce mi się w to wierzyć.
0
ten rosyjski oligarcha miał rozwód i pół majątku żona mu zabrała więc był zmuszony do sprzedaży. Tak samo pozbył się falcao do united bo miał wysoką pensję.
0
jakiś troll w asie napisał to na swoim blogu, a pelikany łykają i podają plotkę dalej.
0
Komentarz usunięty
0
jeśli piszesz o R10, to były czasy przes szejkami a więc inna sytuacja finansowa PSG
1
tak, niech idzie na emeryturę
0
anegdotka o komentatorze wołki:
Na koniec anegdota opowiedziana ostatnio przez jednego z dziennikarzy. Podobno rzecz dzieje się dobrych kilka lat temu. Przy stoliku większe grono, Tomasz Wołek opowiada o jakiejś drużynie sprzed czterdziestu lat, załóżmy że o złotym peruwiańskim ataku Henriquez - Ramirez - Romalu (nazwiska z dupy wzięte).
I mówi tak: - Henriquez, fantastyczny drybler, z nogami chudymi jak patyki. Kiedy biegł, śmiesznie bujał biodrami, ale dzięki temu z łatwością nabierał przeciwników na swój charakterystyczny zwód: markował, że drapie się po bujnej czuprynie i niepostrzeżenie biodrem wykonywał taki balans, że przeciwnik zostawał w tyle. Na środku Ramirez, wielki chłop, o dłoniach tak silnych, wkręcał nimi śruby w podkładach kolejowych. No i Romalu, filigranowy, wiecznie uśmiechnięty, z biednej rodziny, ojciec zginął w wieku 32 lat, gdy splatał warkocz indiańskiemu wodzowi i trafiła go strzała…
Bla, bla, bla…
Nagle przysłuchujący się temu jeden z dziennikarzy mówi: - Ty, Tomek, ale Henriquez to nie grał w tym zespole. Pomyliłeś go z Dos Santosem…
Sekunda konsternacji…
- Tak, masz rację! Jasne! Dos Santos, a nie Henriquez! Pełna zgoda. Dos Santos, ten ze szramą na policzku, który potrafił tak podkręcać piłkę, że bramkarze nawet nie podejmowali próby interwencji!
I wszystko byłoby pięknie, gdyby ów dziennikarz miał jakiekolwiek pojęcie o futbolu i gdyby owego Dos Santosa nie wymyślił na poczekaniu…