0

dlaczego zamazałeś nicki?

0

nieprawdziwe info i nie as, tylko jakiś bloger sobie to wymyślił, a krecidło rozprzestrzenia plotki, jak widać skutecznie http://blogs.as.com/matallanas/2015/06/florentino-ech%C3%B3-a-ancelotti-por-cambiar-a-bale.html

1

bo PSG będzie skłonne sprzedać swojego najlepszego zawodnika, dobry żart

0

profesjonalizm tvp...

0

brać go i przy okazji ustanowić rekord transferowy, powiedzmy ok 110 mln euro

0

dzień po wygrani przez real lm nie było przeglądu prasy więc @guetta256 nie przesadza

0

czyżby real coś wygrał, że nie ma przeglądu prasy #pozdrodlakumatych #bezspiny

0

Komentarz usunięty

13

szkoda Bravo

5

ronaldo i tak jest drogi jak na 30 latka

0

przestań się ośmieszać

6

rudy to kibic realu dlatego takie głupoty gada

0

http://www.fcbarca.com/ - czyli najnowsze info o realu a zwłaszcza o ronaldo xD

0

te stroje są już sprzedawane w sklepie klubowym, więc za późno na zmiany

0

plotka pismaków tyle

0

jeśli zależy mu tylko na kasie a nie względach sportowych to wyląduje w $ity

0

w realu tylko ronaldo zarabia więcej, więc wątpie żeby go kupili zakladając taką wysoką pensję

3

wymień tych innych, bo Lewy to obecnie top wśród napastników

0

to real tego nie zrozumiesz, patrz pozbycie się b dobrego lopeza

4

cicho, bo wyjdzie na jaw że pismaki fabrykują informację...

4

jest warty tyle ile ktoś za niego zapłaci...

1

wg statystyk arsenal jest najlepiej punktującą drużyną w 2015 i to jest fakt http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_r76Sty3cZTqvbWtxI2nXvAKV4EjjcN47.jpg

1

też się zaśmiałem, a potem zobaczyłem statystyki
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_r76Sty3cZTqvbWtxI2nXvAKV4EjjcN47.jpg

0

gran derbi w finale

0

a TY masz jakiś kompleks że wstawiasz komentarz nie związany w żadnym stopniu z Barceloną?

1

ale festiwal bólu dupy o brak Messiego w 11, kogo to obchodzi kogo mafia uefa da do 11

6

Coś jest na rzeczy bo 50% skuteczność przy karnych w tym sezonie mówi sama za siebie.

0

wykup sobie premium na weeb.tv albo futbolHD

5

Zlatan osłabieniem, głupszego zdania dzisiaj nie przeczytałem xD

0

dlaczego od sezonu 09/10? chciałbym zobaczyc tą statystykę z całej kariery obu graczy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?