konto_nr_3_admin
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dlaczego zamazałeś nicki?
0
nieprawdziwe info i nie as, tylko jakiś bloger sobie to wymyślił, a krecidło rozprzestrzenia plotki, jak widać skutecznie http://blogs.as.com/matallanas/2015/06/florentino-ech%C3%B3-a-ancelotti-por-cambiar-a-bale.html
1
bo PSG będzie skłonne sprzedać swojego najlepszego zawodnika, dobry żart
0
profesjonalizm tvp...
0
brać go i przy okazji ustanowić rekord transferowy, powiedzmy ok 110 mln euro
0
dzień po wygrani przez real lm nie było przeglądu prasy więc @guetta256 nie przesadza
0
czyżby real coś wygrał, że nie ma przeglądu prasy #pozdrodlakumatych #bezspiny
0
Komentarz usunięty
13
szkoda Bravo
5
ronaldo i tak jest drogi jak na 30 latka
0
przestań się ośmieszać
6
rudy to kibic realu dlatego takie głupoty gada
0
http://www.fcbarca.com/ - czyli najnowsze info o realu a zwłaszcza o ronaldo xD
0
te stroje są już sprzedawane w sklepie klubowym, więc za późno na zmiany
0
plotka pismaków tyle
0
jeśli zależy mu tylko na kasie a nie względach sportowych to wyląduje w $ity
0
w realu tylko ronaldo zarabia więcej, więc wątpie żeby go kupili zakladając taką wysoką pensję
3
wymień tych innych, bo Lewy to obecnie top wśród napastników
0
to real tego nie zrozumiesz, patrz pozbycie się b dobrego lopeza
4
cicho, bo wyjdzie na jaw że pismaki fabrykują informację...
4
jest warty tyle ile ktoś za niego zapłaci...
1
wg statystyk arsenal jest najlepiej punktującą drużyną w 2015 i to jest fakt http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_r76Sty3cZTqvbWtxI2nXvAKV4EjjcN47.jpg
1
też się zaśmiałem, a potem zobaczyłem statystyki
http://x3.cdn03.imgwykop.pl/c3201142/comment_r76Sty3cZTqvbWtxI2nXvAKV4EjjcN47.jpg
0
gran derbi w finale
0
a TY masz jakiś kompleks że wstawiasz komentarz nie związany w żadnym stopniu z Barceloną?
1
ale festiwal bólu dupy o brak Messiego w 11, kogo to obchodzi kogo mafia uefa da do 11
6
Coś jest na rzeczy bo 50% skuteczność przy karnych w tym sezonie mówi sama za siebie.
0
wykup sobie premium na weeb.tv albo futbolHD
5
Zlatan osłabieniem, głupszego zdania dzisiaj nie przeczytałem xD
0
dlaczego od sezonu 09/10? chciałbym zobaczyc tą statystykę z całej kariery obu graczy