O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4810
  • Liczba komentarzy 45
  • Polecenia 2

Komentarze

0

Ajj widzisz, to przez użytkowników tego forum nie został on sprzedany a Alexis.. Już nie udawaj, że ktoś bronił pedro w zeszłym ;)

0

Tylko Iniesta nie dostaje podwyzki, a messi mimo ze nie zachwyca forma to jeszcze jest nagradzany, za co?

0

na pewno luis enrique taki wlasnie bedzie -.-

0

Adriano tak, tylko ze on gra tylko w przypadku kontuzji Alby..

0

A ja bym chcial zebysmy kupili pomocnika z dobrym strzalem z daleka + 9 jak czasami nie idzie wejsc do bramki z pilka to mogli by tacy zawodnicy probowac z daleka, bo poki co u nas nie ma takiego zawodnika ktory regularnie strzela z daleka w swiatlo bramki.

Zobacz wszystkie

1

ostatnio to akurat na odwrot jest

1

Nawet nie wielki piłkarz, a w tym wypadku wielki człowiek.

0

Według mnie widać to też przy tym jak Messi zachowuje się jak strzeli gola. Wcześniej widać było, że bawi się grą i że bramka to jest tego zasługa. Teraz tego nie widać, wiadomo że się cieszy ale to nie jest to co było kiedyś . Pozdro !

0

o ktorej bedzie konferencja tito, czy moze juz byla?

0

HAHHA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?