A ja bym chcial zebysmy kupili pomocnika z dobrym strzalem z daleka + 9 jak czasami nie idzie wejsc do bramki z pilka to mogli by tacy zawodnicy probowac z daleka, bo poki co u nas nie ma takiego zawodnika ktory regularnie strzela z daleka w swiatlo bramki.
Według mnie widać to też przy tym jak Messi zachowuje się jak strzeli gola. Wcześniej widać było, że bawi się grą i że bramka to jest tego zasługa. Teraz tego nie widać, wiadomo że się cieszy ale to nie jest to co było kiedyś . Pozdro !
Komentarze
0
Ajj widzisz, to przez użytkowników tego forum nie został on sprzedany a Alexis.. Już nie udawaj, że ktoś bronił pedro w zeszłym ;)
0
Tylko Iniesta nie dostaje podwyzki, a messi mimo ze nie zachwyca forma to jeszcze jest nagradzany, za co?
0
na pewno luis enrique taki wlasnie bedzie -.-
0
Adriano tak, tylko ze on gra tylko w przypadku kontuzji Alby..
0
A ja bym chcial zebysmy kupili pomocnika z dobrym strzalem z daleka + 9 jak czasami nie idzie wejsc do bramki z pilka to mogli by tacy zawodnicy probowac z daleka, bo poki co u nas nie ma takiego zawodnika ktory regularnie strzela z daleka w swiatlo bramki.
1
ostatnio to akurat na odwrot jest
1
Nawet nie wielki piłkarz, a w tym wypadku wielki człowiek.
0
Według mnie widać to też przy tym jak Messi zachowuje się jak strzeli gola. Wcześniej widać było, że bawi się grą i że bramka to jest tego zasługa. Teraz tego nie widać, wiadomo że się cieszy ale to nie jest to co było kiedyś . Pozdro !
0
o ktorej bedzie konferencja tito, czy moze juz byla?
0
HAHHA