kontragol
Dołączył/a: kwiecień 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajj widzisz, to przez użytkowników tego forum nie został on sprzedany a Alexis.. Już nie udawaj, że ktoś bronił pedro w zeszłym ;)
0
Tylko Iniesta nie dostaje podwyzki, a messi mimo ze nie zachwyca forma to jeszcze jest nagradzany, za co?
0
na pewno luis enrique taki wlasnie bedzie -.-
0
Adriano tak, tylko ze on gra tylko w przypadku kontuzji Alby..
0
A ja bym chcial zebysmy kupili pomocnika z dobrym strzalem z daleka + 9 jak czasami nie idzie wejsc do bramki z pilka to mogli by tacy zawodnicy probowac z daleka, bo poki co u nas nie ma takiego zawodnika ktory regularnie strzela z daleka w swiatlo bramki.
0
A news o bramkarzu czy o sprzedazy cesca?
0
Ja nie rozumiem my dostalismy jednak pozwolenie na transfery ze co chwila nowy news kogo sprowadzimy a kogo sprzedamy? Bo jakos na razie to nic nie wiadomo..
0
Wlasnie... dopoki bayern nie mial pewnego mistrzostwa to wygrywal wiekszosc meczy po 3-0 albo i wiecej, teraz to nie ma co patrzec na wyniki w lidze. Poczekajmy na pierwszy mecz, wtedy sie okarze jak graja.
0
Hahaha piekny strzal pedro ! ;o
1
ostatnio to akurat na odwrot jest
0
Obroncy maja chyba wiecej strzalow w strone bramki niz napastnicy ;p
1
Nawet nie wielki piłkarz, a w tym wypadku wielki człowiek.
0
Na butelce/puszcze ma być znaczek z ligi mistrzów, nie na każdym to jest, na przykład u mnie jedynie w puszkach mają.
0
gdzie kolegę zgubił komentator na canal +?
0
Iniesta + Messi ZM :D
0
co za kolki z pilkarzy, gdyby messi dostal pilke to nie zrobilby 10m z nia a tutaj sobie jak na treningu graja
0
miejscu*
0
Gdyby tam w miejsce fabregasa byl adriano to pewnie juz by strzelal :p
0
Według mnie widać to też przy tym jak Messi zachowuje się jak strzeli gola. Wcześniej widać było, że bawi się grą i że bramka to jest tego zasługa. Teraz tego nie widać, wiadomo że się cieszy ale to nie jest to co było kiedyś . Pozdro !
0
HAHHA
0
Alexis tyle miejsca miał teraz a Alves wrzuca do Messiego krytego przez 2-3?
0
Mówcie co checie, ale widać ze Barcelona bez Messiego ma lepszy pressing, widać że każdy ma za zadanie przeszkadzać, a Messi najwyżej podbiegnie i tyle. Nie mówie tego tylko po tym jednym meczu, ale myśle że to łatwo zauważyć...
0
BARDZO inteligentnie to zrobil busi...
0
Co on jak dziewczyna upada bez kontaktu? Hipokryta.
0
20 min za pozno i jeszcze nie za tego co powinien...
0
Oni na tym spotkaniu kapitanow z messim ustalili ze wszyscy maja grac do messiego, niezaleznie od jego pozycji ...
0
8 Dla Neymara a messiemu 9.5, wydaje mi sie ze oceny powinny byc za caly mecz a nie za 1 polowe, neymar powinien miec taka sama note jak messi z tym ze messi ZM
0
haha po 1 meczu tak mowisz i to jeszcze z santosem?
0
Ja czytalem ze Wasil moze dolaczyc razem z Puyolem na obronie, w koncu maja doswiadczenie
0
naprawde gratuluje artykulu, jakby to bylo po angielsku to mozna by wyslac to jako list od kibicow, a podczas meczu w polsce mozna zrobic transparenty o abim- sory za bledy ale pisze na komorce