0

Ajj widzisz, to przez użytkowników tego forum nie został on sprzedany a Alexis.. Już nie udawaj, że ktoś bronił pedro w zeszłym ;)

0

Tylko Iniesta nie dostaje podwyzki, a messi mimo ze nie zachwyca forma to jeszcze jest nagradzany, za co?

0

na pewno luis enrique taki wlasnie bedzie -.-

0

Adriano tak, tylko ze on gra tylko w przypadku kontuzji Alby..

0

A ja bym chcial zebysmy kupili pomocnika z dobrym strzalem z daleka + 9 jak czasami nie idzie wejsc do bramki z pilka to mogli by tacy zawodnicy probowac z daleka, bo poki co u nas nie ma takiego zawodnika ktory regularnie strzela z daleka w swiatlo bramki.

0

A news o bramkarzu czy o sprzedazy cesca?

0

Ja nie rozumiem my dostalismy jednak pozwolenie na transfery ze co chwila nowy news kogo sprowadzimy a kogo sprzedamy? Bo jakos na razie to nic nie wiadomo..

0

Wlasnie... dopoki bayern nie mial pewnego mistrzostwa to wygrywal wiekszosc meczy po 3-0 albo i wiecej, teraz to nie ma co patrzec na wyniki w lidze. Poczekajmy na pierwszy mecz, wtedy sie okarze jak graja.

0

Hahaha piekny strzal pedro ! ;o

1

ostatnio to akurat na odwrot jest

0

Obroncy maja chyba wiecej strzalow w strone bramki niz napastnicy ;p

1

Nawet nie wielki piłkarz, a w tym wypadku wielki człowiek.

0

Na butelce/puszcze ma być znaczek z ligi mistrzów, nie na każdym to jest, na przykład u mnie jedynie w puszkach mają.

0

gdzie kolegę zgubił komentator na canal +?

0

Iniesta + Messi ZM :D

0

co za kolki z pilkarzy, gdyby messi dostal pilke to nie zrobilby 10m z nia a tutaj sobie jak na treningu graja

0

miejscu*

0

Gdyby tam w miejsce fabregasa byl adriano to pewnie juz by strzelal :p

0

Według mnie widać to też przy tym jak Messi zachowuje się jak strzeli gola. Wcześniej widać było, że bawi się grą i że bramka to jest tego zasługa. Teraz tego nie widać, wiadomo że się cieszy ale to nie jest to co było kiedyś . Pozdro !

0

HAHHA

0

Alexis tyle miejsca miał teraz a Alves wrzuca do Messiego krytego przez 2-3?

0

Mówcie co checie, ale widać ze Barcelona bez Messiego ma lepszy pressing, widać że każdy ma za zadanie przeszkadzać, a Messi najwyżej podbiegnie i tyle. Nie mówie tego tylko po tym jednym meczu, ale myśle że to łatwo zauważyć...

0

BARDZO inteligentnie to zrobil busi...

0

Co on jak dziewczyna upada bez kontaktu? Hipokryta.

0

20 min za pozno i jeszcze nie za tego co powinien...

0

Oni na tym spotkaniu kapitanow z messim ustalili ze wszyscy maja grac do messiego, niezaleznie od jego pozycji ...

0

8 Dla Neymara a messiemu 9.5, wydaje mi sie ze oceny powinny byc za caly mecz a nie za 1 polowe, neymar powinien miec taka sama note jak messi z tym ze messi ZM

0

haha po 1 meczu tak mowisz i to jeszcze z santosem?

0

Ja czytalem ze Wasil moze dolaczyc razem z Puyolem na obronie, w koncu maja doswiadczenie

0

naprawde gratuluje artykulu, jakby to bylo po angielsku to mozna by wyslac to jako list od kibicow, a podczas meczu w polsce mozna zrobic transparenty o abim- sory za bledy ale pisze na komorce

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?