0

Spowodowanie wypadku? Potracil kogos, czy moze wiesz lepiej jak to wygladalo?

0

Pewnie pijany byl i uciekl zeby nie poniesc konsekwencji za prowadzenie pojazdu pod wplywem alkoholu.

0

o ktorej bedzie konferencja tito, czy moze juz byla?

0

Tez mi sie tak wydawalo bo raczej song nie jest agresywny na boisku...

0

O faul, a pozniej pewnie gracz espanyolu powiedzial cos niemilego o Songu

0

"Ten przynajmniej się przelamal" no przelamal sie tylko po jakim czasie i tez ile on mial minut podczas gdy david wchodzi czesto jak juz gra barca B

0

A kto niby mialby byc kapitanem jak nie gracz 1 druzyny?

0

W Barcie to chyba tylko bramkarz podaje do przodu...

0

robi tyle samo dobrego co zlego- czyli nic, jak praktycznie cala druzyna.

0

Xavi za wolno? a kto tam teraz nie gra wolno, tylko te podania do kolegi ktory jest przy zawodniku, zero przyspieszenia akcji .. Jedynie Villa probowal na poczatku cos szybciej zagrac ale spowrotem pilek nie dostawal

0

i gdzie jest bartra? Kiedy moze troche pograc to szans mu nie daja, a jak jest trudny mecz i kontuzje to oczywiscie on musi grac

0

Najdrozszy autobus swiata

0

az tak zle? z tego co czytalem to miliard kontuzji ale i tak chcialbym sobie obejrzec

0

zna ktos strone na ktorej obejrze powtorke meczu wraz z polskim komentarzem?

0

Czy wy jestescie slepi czy jak? PRZEWIDYWANE SKLADY, wiecie co to oznacza? Ze nie sa one potwierdzone i narazie to wymysl gazet

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?