kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rambo 2 na tvn7 o 20.
0
Muszę się napić,porażka z Iranem przelała czarę goryczy.
0
@BartqRKO Jak by Duda w tajbreku poszedł do toalety to byśmy wygrali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tadzik447 Po prostu wstał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kettger Guardiola
0
https://www.pomponik.pl/plotki/news-wrozbita-maciej-przyznal-ze-jest-homoseksualista-ma-stalego-,nId,5367537#iwa_source=worthsee
1
@MontelQ A rudy Ahmed to już wogóle.
3
@Przemek2323 Albo nam się powodzi,aNiemcy gorzej....
1
@Tales_Omletu Ojca Mateusza w to nie mieszaj on bogu ducha winny.
0
@Rust_Cohle Sterlinga w locie.
0
@msmsms No Włosi ładniejszą piłkę grają.
2
Bramka -włosi ,obrona -angole ,pomoc -włosi ,atak -angole.
0
@LS I tak lepszy od Karolaka.
0
@l0Messini Coming out.
1
@Janiama zachowawczo 0:0.
0
@Triv44 Wszyscy Włosi wyjechali do Włoch.
0
@marcin000019 Ja wiem ale chciałem mieć opinie specialisty.
0
Jak Anglia wygra go Gareth pewnie sir.
0
Na ochłody tylko lody
0
@Rust_Cohle Sterling zawsze wstaje ......ale po gwizdku
2
Włochy -Anglia 0-2 Sterling strzela oba gole idzie po złotą piłkę a w trakcie gali wręczania w ramach solidarności wszyscy klęczą
3
@agaFCB Jak Ibisz.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Sztywno Stary ale jary,tylko te reklamy mnie wk...,zawsze się oko przymyka.
0
@Krystian1588 Też fakt ale setka lub dwie by wcisnął.
1
@Sztywno Z brucem i nie wszechmogącym.
0
@Krystian1588 pewnie kupisz sobie taki model żeby alkohol dowozić.