3

Rambo 2 na tvn7 o 20.

0

Muszę się napić,porażka z Iranem przelała czarę goryczy.

0

@BartqRKO Jak by Duda w tajbreku poszedł do toalety to byśmy wygrali

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tadzik447 Po prostu wstał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kettger Guardiola

1

@MontelQ A rudy Ahmed to już wogóle.

3

@Przemek2323 Albo nam się powodzi,aNiemcy gorzej....

1

@Tales_Omletu Ojca Mateusza w to nie mieszaj on bogu ducha winny.

0

@Rust_Cohle Sterlinga w locie.

0

@msmsms No Włosi ładniejszą piłkę grają.

2

Bramka -włosi ,obrona -angole ,pomoc -włosi ,atak -angole.

0

@LS I tak lepszy od Karolaka.

0

@l0Messini Coming out.

1

@Janiama zachowawczo 0:0.

0

@Triv44 Wszyscy Włosi wyjechali do Włoch.

0

@marcin000019 Ja wiem ale chciałem mieć opinie specialisty.

0

Jak Anglia wygra go Gareth pewnie sir.

0

Na ochłody tylko lody

0

@Rust_Cohle Sterling zawsze wstaje ......ale po gwizdku

2

Włochy -Anglia 0-2 Sterling strzela oba gole idzie po złotą piłkę a w trakcie gali wręczania w ramach solidarności wszyscy klęczą

3

@agaFCB Jak Ibisz.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Sztywno Stary ale jary,tylko te reklamy mnie wk...,zawsze się oko przymyka.

0

@Krystian1588 Też fakt ale setka lub dwie by wcisnął.

1

@Sztywno Z brucem i nie wszechmogącym.

0

@Krystian1588 pewnie kupisz sobie taki model żeby alkohol dowozić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?