3

@Deviler Na turniejach to za wiele nie dał.

0

@Nazio87 Na piechotę.

1

Jakby Turcy mieli Szczęsnego to by mieli choć tą jedną bramkę.

1

Polska to przynajmniej 2 bramki strzeliła.

2

Duda >Orban niestety.

0

@haryveb944 Trzeba zamówić gdzieś mendel tych" jaj męskich" i przyszyć naszym.

0

@Oskar00 Góralski też lubił łapać czerwone kartki.

21

Pytanie do Laty, Lubańskiego, Tomaszewskiego jako Orłów Górskiego: - Czy wygralibyście z naszą obecną reprezentacją? -Myślimy, że tak z 1:0 wygralibyśmy, - Tylko 1:0?? dziwi się dziennikarz. - No tak, tylko, bo my wszyscy jesteśmy po siedemdziesiątce już.




1

@damian16161212 Nie miał z kim grać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mkord A masz inne wyjście jak z akcji nic nie idzie.

0

@PatrykBarca A Świderski?

2

Świerczok na 2 połowę i taktyka Realu 1000 wrzutek.

0

@korolocik Takich głupot to nie pisz.

0

@xVENUMx Widocznie na treningu się dobrze prezentował to Sousa go wystawił od 1 minuty.

0

@Rust_Cohle Świerczok pociągnie .

1

@IbrahimAfellay Za 2 godziny może więcej.

1

@DwayNee Też tak sądzę.

3

@Faun Polska jako wybitna drużyna turniejowa będzie się rozkręcać z każdym meczem.

0

@eckov Wieczorem po meczu...

0

@Ojciec5tkidzieci Szpakowski komentuje?

36

Chciałbym dzisiaj wieczorem usłyszeć że Sousa stworzył potwora.

1

@Janiama Holandia -Ukraina 0:1

0

@KapiFCB W kategorii ciężkiej każdy cios swoje waży ,szkoda zdrowia.

0

@DonMatteo901 Ale warto przypomnieć.

1

@DonMatteo901 Ta nowożytnej hehe.

4

20 lat temu 13 czerwca 2001 r bracia Kaczyńscy założyli Prawo i Sprawiedliwość,reszta to już historia.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?