kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Nawet jak odpadną to i tak Piast zrobił taką robotę że...,wystarczy porównać budżety Piasta a Legii.
0
A może będzie jakaś niespodzianka i wygra jakaś drużyna nie typowana na wygraną ,która trafi z formą akurat na mistrzostwa parę takich przypadków już było...,a może nasz Biało-czerwony koń odpali ...
0
Piast to chyba musi wygrać bo remis ich nie urządza za bardzo.
0
Oglądał ktoś walkę w nocy może?
0
ogólnie 2 kluby z mediolanu trochę dołują ,milan bardziej.
0
Ale mieli jakiś dołek typowy ? takie trochę Atletico jak u nas niby dziechcą po to 1;0 ale wygrywają.
7
Ja to się dziwię że oni praktycznie cały sezon wytrzymali na równym poziomie ,praktycznie nie mieli dołka .
1
Co to za rasa?
0
Bayern w tym meczu to chyba myślał o Atleti.
0
ciekawe czy City wyjdzie pełnym składem?
0
na remis raczej.
0
Możesz się zbanować sam?
1
Nie raz to mu wypominali w tym programie,przyznał się do błędu ,ogólnie ja tam lubię ten program ,jak ktoś ma coś tam w mózgownicy to i tak swoje będzie myślał .
0
Kolego chyba jeżeli chodzi o umiejętności to przynajmniej z 60%.
0
Żeby nie był tak szklany to już by go dawno tam nie było.
0
Nie stać was żeby te siatki za swoją kasę kupić?,a nie prosić się , a po meczu ściągać najlepiej i tyle.
0
Ja dokładnie koło Bełchatowa 20 km.
0
ja mieszkam blisko Łodzi to wiem co to znaczy .
0
W Gdańsku nie wygrają na bank jestem tego pewny Lechia u siebie a na wyjezdzie to ..., pytanie czy Piast nie wtopi.
0
No nie wiem Czesiu Michniewicz lubi zrobić psikusa i zremisować.
2
Masz rację , a Legia chyba trochę cieniuję .
3
Dzisiaj Piast goni Legię a za tydzień pieczętuje mistrza...
0
Coś Pique jakiś taki ostatnio stonowany .
0
Na jakiej pozycji można wiedzieć?
0
Z tych patafianów to Manu ale tylko ze względu na Aleksa ,to jest trener
0
Ty to chyba już tłoczysz ? przyznaj się ?
0
Na łazienkowskiej to Piast raczej nie wygra ...
0
Ten mecz Legii z Piastem bedzie najważniejszy ,jak tam Piast chociaż zremisuje...
0
Jak Arbeloa będzie rzecznikiem no to mus nie mus trzeba Pique zainstalować, u nas .
1
Ale by były jaja jak by Piast pokrzyżował plany Legii na stulecie klubu i zdobył mistrza?