1

Nawet jak odpadną to i tak Piast zrobił taką robotę że...,wystarczy porównać budżety Piasta a Legii.

0

A może będzie jakaś niespodzianka i wygra jakaś drużyna nie typowana na wygraną ,która trafi z formą akurat na mistrzostwa parę takich przypadków już było...,a może nasz Biało-czerwony koń odpali ...

0

Piast to chyba musi wygrać bo remis ich nie urządza za bardzo.

0

Oglądał ktoś walkę w nocy może?

0

ogólnie 2 kluby z mediolanu trochę dołują ,milan bardziej.

0

Ale mieli jakiś dołek typowy ? takie trochę Atletico jak u nas niby dziechcą po to 1;0 ale wygrywają.

7

Ja to się dziwię że oni praktycznie cały sezon wytrzymali na równym poziomie ,praktycznie nie mieli dołka .

1

Co to za rasa?

0

Bayern w tym meczu to chyba myślał o Atleti.

0

ciekawe czy City wyjdzie pełnym składem?

0

na remis raczej.

0

Możesz się zbanować sam?

1

Nie raz to mu wypominali w tym programie,przyznał się do błędu ,ogólnie ja tam lubię ten program ,jak ktoś ma coś tam w mózgownicy to i tak swoje będzie myślał .

0

Kolego chyba jeżeli chodzi o umiejętności to przynajmniej z 60%.

0

Żeby nie był tak szklany to już by go dawno tam nie było.

0

Nie stać was żeby te siatki za swoją kasę kupić?,a nie prosić się , a po meczu ściągać najlepiej i tyle.

0

Ja dokładnie koło Bełchatowa 20 km.

0

ja mieszkam blisko Łodzi to wiem co to znaczy .

0

W Gdańsku nie wygrają na bank jestem tego pewny Lechia u siebie a na wyjezdzie to ..., pytanie czy Piast nie wtopi.

0

No nie wiem Czesiu Michniewicz lubi zrobić psikusa i zremisować.

2

Masz rację , a Legia chyba trochę cieniuję .

3

Dzisiaj Piast goni Legię a za tydzień pieczętuje mistrza...

0

Coś Pique jakiś taki ostatnio stonowany .

0

Na jakiej pozycji można wiedzieć?

0

Z tych patafianów to Manu ale tylko ze względu na Aleksa ,to jest trener

0

Ty to chyba już tłoczysz ? przyznaj się ?

0

Na łazienkowskiej to Piast raczej nie wygra ...

0

Ten mecz Legii z Piastem bedzie najważniejszy ,jak tam Piast chociaż zremisuje...

0

Jak Arbeloa będzie rzecznikiem no to mus nie mus trzeba Pique zainstalować, u nas .

1

Ale by były jaja jak by Piast pokrzyżował plany Legii na stulecie klubu i zdobył mistrza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?