0

Forma przyszła na początek ,Piast w tamtym sezonie też dobrze zaczął z tego co pamiętam.

1

Sorry ale to morze to aż w oczy razi.

1

Ja katuję teraz serial most na sundem nawet fajny polecam 3 sezony bodajże .

0

Poszedł do odwiecznego rywala nie udało mu się i teraz wraca heheh,jak byś był kibicem Borussi co byś pomyślał ? raz się sprzedał i teraz z podkulonym ogonem wraca.

0

A to nie jest czasem wychowanek Borussi?

0

Dzisiaj Zagłębie wygrywa i 2 pozostałe mecze na remis.

0

Być na takim meczu ,marzenie dla każdego kibica ,byłeś?

1

że ty jeszcze w sztabie nie siedzisz.

0

To zależy jaki las ,podobno prawdziwki ale nie które robaczywe ,koziarki ,kanie ,podgrzybki itd,rusz dupę z pod kompa zobaczysz..

0

Wal po deszczu od razu,choć pewnie grzybiarze już chodzą w kaloszach i płaszczu hehe,5 rano i heja.

0

Okolice centralnej Polski ,blisko łodzi .

0

Pomidorówka fajna sprawa .

5

Polsce się piszę z dużej litery.

0

Popadało trochę i już grzybki się rzuciły .

0

to 2 zł to mi się stare czasy przypomniały jak ja chodziłem obstawiać za te 2 zł a jak był szał to za 5 zł ale pewne hehe

0

zakład duży no ale kto bogatemu zabroni?

0

ile do wygrania?dla tej skromnej osoby?

2

Ta i frytki do tego.

0

na lt postawiłem 1-1 ,też myślałem nad Francją...

0

Postaw na remis bramkowy.

0

Napoli to jest krok w przód.Kiedyś czytałem że Arek chciał do Anglii.

3

Ta akcja co wyszedł praktycznie sam na sam z bramkarzem a mógł podać do antka pięknie spieprzona...

1

A na remis ile było ,można wiedzieć?

0

Wina Portugalii Perez posmarował..

0

A może odda ruszy w pole karne i będzie czekał na tą główkę życia..

0

Można typować.

0

Jakieś mam dziwne przeczucia że Portugalia może przydziechcić,jakiś wolny lub rożny zobaczymy .

1

wspieram Walię i ich prawdziwego lidera

1

Za Pogbę Verratti .

0

TY ktury ty mecz oglądałeś?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?