0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja meczu nie oglądałem bo nie mogłem ,tylko wynik widziałem.

0

Pewnie jakąś bramkę wciśnie stawiam na remis 1-1.

1

Wyobrażasz sobie Legię w takiej formie w Lm jak pewnie awansuję ?Z Barcą ,Realem lub Bayernem?Tak pytam z ciekawości?

0

Legia to chyba całe siły zbiera na Lm hehe,beniaminek klepię Legię na Łazienkowskiej w jaskini lwa.

0

Jesteś pewny że Pep na 1 sezon zrobi mistrza?

0

Ciekawe czy ci z Devilpage się cieszą?Mają marazm byle Pogba zadowoli.

0

Z alternatyw hehe,jak ktoś całe życie mieszkał w mieście to się za Chiny do wiochy nie przyzwyczai.

0

Z misia ..kiedyś tak podobno było.

0

No to 2 mamy z głowy.

0

To czy przygotował to się zobaczy po ostatniej kolejce.

0

Jak nie Franek to już nikt.. chłopa nie uratuję.

0

Stawiasz pepa na 1 miejscu ?

3

Tak jak ty to myśli 90 procent fanów,nie musisz nas uświadamiać.

6

2 Lm z Interem i z Porto nie jest wielkim wyczynem?

0

Jaki kurs na Lisów?Przy dobrych wiatrach może remis.

0

emry zdobył ligę?

0

chelsea Conte to będzie podobne do Atletico ?Simeone.

0

E Jagielonia wali na mistrza .

0

Norbi żebyś się starał nie wiadomo jak to Diego będzie i to grubo przed Messim hheh,

0

Odwróć pytanie?

0

Trafiłeś w samo sedno sprawy,Beks to wogóle fenomen.

1

Beckhamem?Czy figo ?A czym oni sobie zasłużyli żeby być w annałach?

0

Powiedz to Argentyńczykom hehe.

2

Pele to miał Garrinchę który za swoich czasów kiwał pół drużyny przeciwnej.

0

Dla Argentyńczyków Maradona zawsze będzie lepszy bo zdobył Mistrza świata proste ..,Messi samymi statystykami go łamię ale mistrzostwo...

0

się znawca odezwał.akurat Sacchi to top trenerów ,oczywiście na emeryturze

0

Gorączka ,forest Gump.

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?