kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja meczu nie oglądałem bo nie mogłem ,tylko wynik widziałem.
0
Pewnie jakąś bramkę wciśnie stawiam na remis 1-1.
1
Wyobrażasz sobie Legię w takiej formie w Lm jak pewnie awansuję ?Z Barcą ,Realem lub Bayernem?Tak pytam z ciekawości?
0
Legia to chyba całe siły zbiera na Lm hehe,beniaminek klepię Legię na Łazienkowskiej w jaskini lwa.
0
Jesteś pewny że Pep na 1 sezon zrobi mistrza?
0
Ciekawe czy ci z Devilpage się cieszą?Mają marazm byle Pogba zadowoli.
0
Z alternatyw hehe,jak ktoś całe życie mieszkał w mieście to się za Chiny do wiochy nie przyzwyczai.
0
Z misia ..kiedyś tak podobno było.
0
No to 2 mamy z głowy.
0
To czy przygotował to się zobaczy po ostatniej kolejce.
0
Jak nie Franek to już nikt.. chłopa nie uratuję.
0
Stawiasz pepa na 1 miejscu ?
3
Tak jak ty to myśli 90 procent fanów,nie musisz nas uświadamiać.
6
2 Lm z Interem i z Porto nie jest wielkim wyczynem?
0
Jaki kurs na Lisów?Przy dobrych wiatrach może remis.
0
emry zdobył ligę?
0
chelsea Conte to będzie podobne do Atletico ?Simeone.
0
E Jagielonia wali na mistrza .
0
Norbi żebyś się starał nie wiadomo jak to Diego będzie i to grubo przed Messim hheh,
0
Odwróć pytanie?
0
Trafiłeś w samo sedno sprawy,Beks to wogóle fenomen.
0
http://alltube.tv/serial/rodzina-soprano-the-sopranos/275
1
Beckhamem?Czy figo ?A czym oni sobie zasłużyli żeby być w annałach?
0
Powiedz to Argentyńczykom hehe.
2
Pele to miał Garrinchę który za swoich czasów kiwał pół drużyny przeciwnej.
0
Dla Argentyńczyków Maradona zawsze będzie lepszy bo zdobył Mistrza świata proste ..,Messi samymi statystykami go łamię ale mistrzostwo...
0
się znawca odezwał.akurat Sacchi to top trenerów ,oczywiście na emeryturze
0
Gorączka ,forest Gump.
0