1

A nie ten dryg do bramek .

0

Ale z Termaliką przegrają,coś czuję .

0

Stary człowiek i może...

0

I Django?chyba w tym temacie...

0

Ku-klux-klan ,nie wiem czy dobrze napisałem.

0

Polecam ,początek nie mrawy jak początek a pózniej...

0

A Pakt oglądałeś?

0

Jakiś remis 1;1 może.

1

Bardzo trafne spostrzeżenie .

0

7/11,dobre i tyle.

0

Po oczach można poznać.

0

Sztos fajna komedia.

0

A Może Milik go odciążył z zadań.

6

Może takie głupie porównanie Magiera poszedł od Legii i Zagłębie siadło masakrycznie .

8

Ta 3 brameczka Lewego to klasa światowa.

0

Ty to masz banie ....

0

Obstawiłem 2;0 ?

0

Scugowało cię poprostu,musiałeś być w przeciągu gdzieś gdzie wiało.

5

Jesteś nie skromnym filarem drużyny.

0

A Korona -Jaga remis,0-0,1-1.

3

To taki Adaś Miałczyński naszych czasów ,zawsze drugi.

3

Ludwik to mi się z płynem kojarzy.

1

To już oficjalne Jaga idzie na mistrza.

1

Coś mi się w to nie chcę wierzyć ,ale jak tak napisał to dla mnie frajerzyna totalna .

0

Lech to klepnie Arkę ,trochę gra Lecha się poprawiła ,a 2 mecz Korona - Jaga ?

0

Atletico -Bayern w LM ciekawy meczyk będzie ,wreszcie poważny przeciwnik dla Bayernu .

3

Dzisiaj to się dopiero zacznie,na weselu się oszczędzał.

0

Job ostatnia szara komórka też dobry.

1

To i chłopaki nie płaczą ,Lubaszenko jeszcze we formie.

0

Ale że Wisła wygrała no to..,Główki mi szkoda tylko kurczę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?