kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
A nie ten dryg do bramek .
0
Ale z Termaliką przegrają,coś czuję .
0
Stary człowiek i może...
0
I Django?chyba w tym temacie...
0
Ku-klux-klan ,nie wiem czy dobrze napisałem.
0
Polecam ,początek nie mrawy jak początek a pózniej...
0
A Pakt oglądałeś?
0
Jakiś remis 1;1 może.
1
Bardzo trafne spostrzeżenie .
0
7/11,dobre i tyle.
0
Po oczach można poznać.
0
Sztos fajna komedia.
0
A Może Milik go odciążył z zadań.
6
Może takie głupie porównanie Magiera poszedł od Legii i Zagłębie siadło masakrycznie .
8
Ta 3 brameczka Lewego to klasa światowa.
0
Ty to masz banie ....
0
Obstawiłem 2;0 ?
0
Scugowało cię poprostu,musiałeś być w przeciągu gdzieś gdzie wiało.
5
Jesteś nie skromnym filarem drużyny.
0
A Korona -Jaga remis,0-0,1-1.
3
To taki Adaś Miałczyński naszych czasów ,zawsze drugi.
3
Ludwik to mi się z płynem kojarzy.
1
To już oficjalne Jaga idzie na mistrza.
1
Coś mi się w to nie chcę wierzyć ,ale jak tak napisał to dla mnie frajerzyna totalna .
0
Lech to klepnie Arkę ,trochę gra Lecha się poprawiła ,a 2 mecz Korona - Jaga ?
0
Atletico -Bayern w LM ciekawy meczyk będzie ,wreszcie poważny przeciwnik dla Bayernu .
3
Dzisiaj to się dopiero zacznie,na weselu się oszczędzał.
0
Job ostatnia szara komórka też dobry.
1
To i chłopaki nie płaczą ,Lubaszenko jeszcze we formie.
0
Ale że Wisła wygrała no to..,Główki mi szkoda tylko kurczę.