0

A Blanc gdzieś trenuję teraz ?On by się nadawał.

0

Klepnię i to przekonywująco.

0

Kiedyś od grudnia się zaczynały reklamy świąteczne .

0

U nas by się przydał taki Pablo hehe może by się do roboty te nieroby wzięły.

0

Ja oglądam 1 sezon ,zajefajny serial.

3

Ja się nie zgodzę ale widzę prawdę.

0

Może będziesz miał szczęście i wejdzie .

0

Nawet na Psg możesz się wyłożyć .

1

Jedyny pewniak to chyba Real,to pół tysiąca znaczy że będzie gdzieś wtopa hehe.

0

W kosza na Spursów .

0

Na Romę fakt że kurs nie zaciekawy.

0

Racja że jutro ,coś mi się daty pomyliły.

0

Zagłębie to chyba klepnię Wisłę dzisiaj?

0

Wrzuć jakieś typy może się coś wybierze.

0

City od kilku meczy cieniuję trochę .

0

Jak stawiasz same hardkory to tak jest.

0

A co tam ci zepsuło kupon pochwal się?

0

Atleti też wtopę zaliczy na bank .

0

Pewnie doktor Zawisza hehe.

1

Wczoraj takie podobne lałem na gąbkę .

0

Na 200 wrzutek 3 znajdą adresata.

45

No znicza zapalę.

0

Raczej Atletico ,czuję że remis będzię.

1

mecz na szczycie heh,tylko gdzie te szczyty?...

0

1

Ja obstawiłem Barcę ;2;1,no życie .

0

Dobrze obstawilem że remis będzie hhe ,no derby rządzą się swoimi..,i dupa .

0

jak derby,Łodzi?

6

Jak na młodego w tej lidze to całkiem dobrze sobie radzi.

0

No i luzik szacun ,każdy ma swoje zapatrywania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?