kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jak tam kładą tą kostkę w Poznaniu ?
1
Jako typowy włoch to z tyłu na 0 a i z przodu z takim potencjałem jaki mamy ,ja bym spróbował.
0
A kogo byś chciał ?
0
Ja to jestem ciekaw za co Magierowski poleciał?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
W podbródkowych to Tyson kiedyś był dobry.
0
ja myślałem że to się szybciej skończy,walka była godna mistrzostwa świata.
2
Na polsacie sport jest gala.
1
jeszcze ma kącik w przeglądzie .
8
Prawdopodobnie te odciski już się nie wyleczą.
0
Ale do przerwy czy ogólnie?
0
Takie mecze się rządzą swoimi prawami ale to każdy wie ,no prawie ,jeżeli już jakaś strona wygra to raczej 1 bramką tak to widzę .
3
Realnie czyli 5 bramek dostać hehe
0
Chyba za tydzień.
0
0
Może dzika w czekoladzie podobno dobry.
1
Najlepszy 1 akapit.
0
Jędruś takiego Macgregora to na dwie świece bierze.
0
Zaraz na kino Polska bedzie walka stulecia ehh.
0
Kucharczyk na 2;1 ,a czemu nie...
0
Takie skromne 1;1.
0
Nasi muszą jakąś bramę na wyjezdzie strzelić.
0
Lech -Legia jakie typy?
1
Na ten czas strzelić bramkę w Turynie.
0
Na stronie Zalukaj jest .
0
Real wygra 2 razy Ramos i Cr z karnego
1
Gdzie ty teraz samca znajdziesz hehe.
0
Taka trochę melepeta.
0
Juve przyjeżdża na gorący teren.
0
Kto teraz Bruk-Bet trenuję?