1

Jak tam kładą tą kostkę w Poznaniu ?

1

Jako typowy włoch to z tyłu na 0 a i z przodu z takim potencjałem jaki mamy ,ja bym spróbował.

0

A kogo byś chciał ?

0

Ja to jestem ciekaw za co Magierowski poleciał?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

W podbródkowych to Tyson kiedyś był dobry.

0

ja myślałem że to się szybciej skończy,walka była godna mistrzostwa świata.

2

Na polsacie sport jest gala.

1

jeszcze ma kącik w przeglądzie .

8

Prawdopodobnie te odciski już się nie wyleczą.

0

Ale do przerwy czy ogólnie?

0

Takie mecze się rządzą swoimi prawami ale to każdy wie ,no prawie ,jeżeli już jakaś strona wygra to raczej 1 bramką tak to widzę .

3

Realnie czyli 5 bramek dostać hehe

0

Chyba za tydzień.

0

nie są złe heh.

0

Może dzika w czekoladzie podobno dobry.

1

Najlepszy 1 akapit.

0

Jędruś takiego Macgregora to na dwie świece bierze.

0

Zaraz na kino Polska bedzie walka stulecia ehh.

0

Kucharczyk na 2;1 ,a czemu nie...

0

Takie skromne 1;1.

0

Nasi muszą jakąś bramę na wyjezdzie strzelić.

0

Lech -Legia jakie typy?

1

Na ten czas strzelić bramkę w Turynie.

0

Na stronie Zalukaj jest .

0

Real wygra 2 razy Ramos i Cr z karnego

1

Gdzie ty teraz samca znajdziesz hehe.

0

Taka trochę melepeta.

0

Juve przyjeżdża na gorący teren.

0

Kto teraz Bruk-Bet trenuję?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?