0

ale co 102 metry?

10

Stare dobre czasy.

23

Adam Małysz kończy dziś 40 lat.

0

to ten co prawie zdobyło mistrza z Liverpoolem?

0

Obrona praktycznie nie do przejścia.

1

Ja mam inne zdanie o Wilderze ,ale walka by była dobra .

0

Czytałem że antek chce z Furym o ile schudnie.

1

No i w pizd... wylądował.

1

Polskiej Ligi to jest szlagier chłopcze .

0

żeby choć utrzymała poziom 1 serii .

0

Też tak myślę.

5

Wisła to wygra.

0

kto tam dzisiaj w cafe futbol ?wie ktoś?

17

No co protestować ....

0

Chyba wróżbita...

0

Nie obstawiam czyli remis ew.. wygrana Górnika tak?

0

To zaś jeszcze jedna.

0

Tą walizkę to gdzie podstawić?

0

Zagłębie wygrywa 1;0.

0

Wygra tego miliona jutro czy nie wygra?

0

Jeszcze Legia -Lechia .

0

Kołtoń to niech lepiej nie wstaje...

32

Komentarz usunięty

0

żeby chociaż skakał tak jak w poprzednim sezonie i nie będzie zle.

0

No z tym bym polemizował...

0

Już chyba leci ,tylko żeby nie dostał czymś...

13

Płaszcz ,kalosze i na grzybobranie.

0

i do tego miodek..

0

Chyba Mister Deyna ....,coś tam strzelił..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?