0

3 Argentyńczyków.

1

Wszyscy grają a i tak wygrywają Niemcy.

0

No i chyba trochę więcej w defensywie się udzielać.

9

A kto jest najbardziej grillowany na La ramblii?

0

Lewy do Realu a Cr do Bayernu taka zamianka.

1

W hokeju lubią się ponapierdzielać też by można wprowadzić.

0

Mnie to ciekawi czy po takim dołku zdoła się podnieść ,nie jest łatwo ....

0

Wrócił na szczyt bardzo ciężką pracą.

0

Poprostu 1 zawodnik siedzi mu na rakiecie a 2 nie.

0

Mecz meczowi nie równy.

4

Kończ waść...

3

Gomorra bardzo dobry.

0

No się porobiło Władek pierdzi.

0

Zielu narazie pracuję na swoje ,ale nie można pisać że jest najlepszy w historii naszej...

9

Jaki najlepszy środkowy ,a kaziu Deyna?

9

Taka wygrana to jakąś flaszkę powinien postawić.

0

Widzę że jeszcze nie doszedłeś po wczorajszym meczu

0

Dojdzie Chelsea ,Manu parę dobrych firm ze sprawdzonymi trenerami.

2

Wygrana Lm to by jeszcze przeszło ale obrona jako 1 drużyna ...,to niestety się utrwali w pamięci.

1

Jak pączek w maśle.

1

Lechia tak się jakoś ostatnio poprawiła mało traci bramek no i Marco w gazie zobaczymy.

1

O dzisiaj jeszcze hicior Legia -Lechia i na tvp i gitara.

0

Wyniki chyba mówią same za siebie.

8

I to ich słynne łączymy się w bólu.

1

Nie na tego Buffona padło.

2

Kasztelan mocno schłodzony.

1

No i wpiz..wylądował.

4

0

Reus nie szklanka nie pęknie.

0

pewnie we środę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?