kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Samowolka pewnie oglądałeś?
2
To pewnie z pół Cafe będzie o Lewym i wczorajszym meczu.
0
Dokładnie niech weznie np. Parkera lub Ortiza to by była dobra walka.
0
Jak wczoraj Legia bo nie miałem przyjemności...
0
Jakie typy na Lechia -Jaga ?
0
Tomasz Listkiewicz to nie czasem syn naszego byłego prezesa ?
0
Doświadczeniem przejdą tak sadzę ,ale ...
6
Mieli chwilę chwały ,ale lepiej mieć lub przeżyć coś ,niż kąpać się w marazmie.
1
Ciekawe czy Arsenal utrzyma to 4 miejsce.
1
Na moje oko nie da rady, choć sercem i wątrobą jestem za Napoli.
0
Pewnie z korka dostał.
0
Walter White dokonał żywota.
0
Stary grypser...
0
http://www.filmweb.pl/film/Git-2015-749909, ksiądz z plebanii.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Alternatywy 4 petarda.
12
Al Bundy miał 4 przyłożenia w 1 meczu.
0
http://alltube.tv/film/pitbull-nowe-porzadki-2016/39395
0
Powrót króla.
0
Nadal go zamęczy.
2
Jeszcze nasi skaczą.
2
Małysza ze Szmitem były najlepsze.
2
Z kacem sobie poradzę ,Stoch żeby klepnął konkurencję i reszta naszych wysoko.
1
Kawa odpada bo nie lubię ,piwko sobie otworzyłem kasztelana .
2
Jak obejrzeć skoki z takim ciężkim kacem masakra .
0
To ze 400 ogórkom a resztę klasowym drużynom heh
0
Może w turnieju 4 skoczni .
0
To wszystko było po prostu ćwiczone na treningach..
2
0
Antek ma czym przyłożyć a władek tą szczenę wątpliwą zobaczymy .