0

Samowolka pewnie oglądałeś?

2

To pewnie z pół Cafe będzie o Lewym i wczorajszym meczu.

0

Dokładnie niech weznie np. Parkera lub Ortiza to by była dobra walka.

0

Jak wczoraj Legia bo nie miałem przyjemności...

0

Jakie typy na Lechia -Jaga ?

0

Tomasz Listkiewicz to nie czasem syn naszego byłego prezesa ?

0

Doświadczeniem przejdą tak sadzę ,ale ...

6

Mieli chwilę chwały ,ale lepiej mieć lub przeżyć coś ,niż kąpać się w marazmie.

1

Ciekawe czy Arsenal utrzyma to 4 miejsce.

1

Na moje oko nie da rady, choć sercem i wątrobą jestem za Napoli.

0

Pewnie z korka dostał.

0

Walter White dokonał żywota.

0

Stary grypser...

0

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Alternatywy 4 petarda.

12

Al Bundy miał 4 przyłożenia w 1 meczu.

0

Powrót króla.

0

Nadal go zamęczy.

2

Jeszcze nasi skaczą.

2

Małysza ze Szmitem były najlepsze.

2

Z kacem sobie poradzę ,Stoch żeby klepnął konkurencję i reszta naszych wysoko.

1

Kawa odpada bo nie lubię ,piwko sobie otworzyłem kasztelana .

2

Jak obejrzeć skoki z takim ciężkim kacem masakra .

0

To ze 400 ogórkom a resztę klasowym drużynom heh

0

Może w turnieju 4 skoczni .

0

To wszystko było po prostu ćwiczone na treningach..

2

0

Antek ma czym przyłożyć a władek tą szczenę wątpliwą zobaczymy .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?