kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dokładnie hheh
17
Wreszcie na swoim...
0
Nie spodziewałem się że Pepcio tak szybko zrobi z nich tak dobrą drużynę.
0
Aha luzik nie widziałem tego.
0
Dałby mu Messi karniaka strzelić jakiegoś.
0
http://mega-torrenty.pl/torrents.php?category=30
0
0
W 2002 roku to był powrót Króla ,po tylu kontuzjach.
0
Dr .alban to już powinien być dawno zwolniony przecież w grze Legii to nie ma ani ładu ani składu ,Magiera se radzi dobrze w Sosnowcu ,tylko ciekawe czy to nie za duży przeskok dla niego?
1
Nie tak sprzedajna znaczy.
0
Nie wiem Hyypia wygrał LM ,Litmanen na pewno to był kozak.
2
Jeszcze Raikonen.
0
Jeden Fin który mi się kojarzy to Litmanen.
0
Chyba Santos raczej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ja wyczuwam remisik 1;1 .
0
Teteha z Trałką będą rozdzielać?
0
jaga na lajcie to wygra.
0
Dłuższe niż kazanie ojca Rydzyka.
1
Lampard jako pomocnik to naprawdę nastukał tych bramek trochę.
3
Legenda Chelsea .
0
Coś mi to przypomina u nas,ale nie będę piasał każdy chyba wie o co chodzi.
0
Masz rację teraz sprawdziłem ,ale klepnie Ruch?.
1
Na dziś Jaga klepię Wisłę i Śląsk też chyba Ruchem wygra.
0
Obecnie to nawet Manchester City mógł by wygrać .
1
Na ten czas typujesz zwycięzcę LM hehe dobre .
0
To fakt od Arki już dostała wcześniej.
14
że Legia przegrywa to chyba nie jest takie zaskakujące .
2
I herbata nie smakuję tak samo,ale wtopa .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika