1

Dokładnie hheh

17

Wreszcie na swoim...

0

Nie spodziewałem się że Pepcio tak szybko zrobi z nich tak dobrą drużynę.

0

Aha luzik nie widziałem tego.

0

Dałby mu Messi karniaka strzelić jakiegoś.

0

0

W 2002 roku to był powrót Króla ,po tylu kontuzjach.

0

Dr .alban to już powinien być dawno zwolniony przecież w grze Legii to nie ma ani ładu ani składu ,Magiera se radzi dobrze w Sosnowcu ,tylko ciekawe czy to nie za duży przeskok dla niego?

1

Nie tak sprzedajna znaczy.

0

Nie wiem Hyypia wygrał LM ,Litmanen na pewno to był kozak.

2

Jeszcze Raikonen.

0

Jeden Fin który mi się kojarzy to Litmanen.

0

Chyba Santos raczej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ja wyczuwam remisik 1;1 .

0

Teteha z Trałką będą rozdzielać?

0

jaga na lajcie to wygra.

0

Dłuższe niż kazanie ojca Rydzyka.

1

Lampard jako pomocnik to naprawdę nastukał tych bramek trochę.

3

Legenda Chelsea .

0

Coś mi to przypomina u nas,ale nie będę piasał każdy chyba wie o co chodzi.

0

Masz rację teraz sprawdziłem ,ale klepnie Ruch?.

1

Na dziś Jaga klepię Wisłę i Śląsk też chyba Ruchem wygra.

0

Obecnie to nawet Manchester City mógł by wygrać .

1

Na ten czas typujesz zwycięzcę LM hehe dobre .

0

To fakt od Arki już dostała wcześniej.

14

że Legia przegrywa to chyba nie jest takie zaskakujące .

2

I herbata nie smakuję tak samo,ale wtopa .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?