0

Ile tam Lewy cyknął?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Już tuż tuż do meczu a tu żadnych wskazówek ,wytycznych,skomplikowanych ustawień,i wariantów na poszczególne fazy spotkania.

1

lewy wali 2 bramy dziś i wchodzi z przytupem na pudło.

8

Adaś Miauczyński skoków.

1

Cień starego Gregora ,ale po tym się poznaję mistrzów jak nasz Małysz czy Stoch że potrafią się podnieść zobaczymy.

0

Możliwe że to był wypadek przy pracy,przecież oni byli gotowi na ligę mistrzów podobno.

2

Smuda czyni cuda hehe.

0

jakiś przebieraniec chyba.

0

najgorsze że Czarnogóra za pasem.

0

Przebłysk geniuszu.

0

Strzelić bramkę na wyjezdzie i będzie dobrze.

0

W Eurosporcie 1 o 12 .

1

a jakiś patafian tu pisał że po 5-0 będą zmiany.

0

jesteś tego pewny?

0

On coś majaczy.

0

Jaka planica chłopie przecież od dawna widać że kamil jest pod formą .

2

Larsson nam ten finał wygrał .

1

Halo ,Paryż? No mam na was kontrakt.

0

Wejdziemy w meczyk jak Kołecki wczoraj do oktagonu ,jak huragan.

1

Wystarczą 4 bramy w karnych też można wygrać.

0

Most nad Sundem

18

Co więcej jak byśmy te 2 strzelili w miarę szybko to jak znam życie by im się nóżki plątały na bank,ale to musi być mecz na pełnej pi.., musimy się do nich dobrać jak stado wygłodniałych lwów na bezbronną antylopę przy wodopoju

0

No chyba raczej.

68

Jak strzelimy 2 bramki do przerwy to cień szansy widzę.

0

Aż taki nokaut przewidujesz?

0

Jak dzisiaj Lech-Lechia?

0

Ja obstawiłem 2;2 po ciężkim boju .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?