kosiarz92
Dołączył/a: marzec 2014
Zelów
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No właśnie nie wiem,jak teraz patrzę to się może odbić szerokim echem nad wisłą...
0
Jak by Pep w 1 sezonie wygrał tak trudną ligę jeszcze z takim składem to chyba bym se turban na allegro zakupił hehe
0
Mou i Pepek jak za starych czasów o mistrza?A i Conte ..
0
Jak ma być Johan ,a raczej powinien to raczej za Henrego .
0
Takie na teraz to wskoczyć psim swędem do grupy mistrzowskiej ,a pózniej przy dobrych transferach może lepiej?Może puchary.
0
Rivaldo na atak ?
0
Ja mam jednego ..,Smuda może by to podniósł ?
0
Na 9 Messi no albo joker.
0
Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak Johan razem z Ronnim współpracują .
0
Ja z sentymentu za Bravo Valdesa i za Albę Abidala a przód gitara.
2
Może Ograć heh
0
Zawsze jakaś parówa się trafi hehe.
1
To Hull City to dość wysoko chyba jest?
0
Jakie typy i ile było do wygrania?
0
Może miasto boga?
0
Ja 2;1 dla naszych,no zobaczymy.
0
Ale to ma być mrożące krew w żyłach.
0
No to wypoczniesz hehe.
0
No zobaczymy dzisiaj mają tą Lm ,to niech się skupią już na lidze z Ruchem dobry sprawdzian jeszcze na wyjezdzie ..
0
Piszę to co czytałem w Przeglądzie sportowym ,że nie zamierzają go zwalniać i pokładają w nim nadzieje i tyle.
0
Podobno z tym trenerem to ma być długofalowy projekt.
0
Jaki typujecie wynik dzisiaj ?
0
Ja jestem ciekawy czy w Lm jak będzie grało Atletico z Bayernem czy Anczelot znajdzie sposób na Simeone ,bo jak był w Realu to za bardzo nie szło.
0
Rezende wygrywa złoty medal i zakanćcza karierę..
0
A centralna polska ,wreszcie doszedł deszcz ,dawno nie padało,zajefajnie.
0
wreszcie i u mnie pada .
0
wybierz z tych 3 najpewniejsze pozycje i obstaw ,Atleti ,Psg iNapoli i bedzie wygrana.
0
Na tyle pozycji to pewnie jakiś remisik się trafi pewnie...
0
Z tego co pamietam to nie czasem z Niemcami graliśmy o finał w 2007 r?
0
Nie lubię włochów i tyle...