0

No właśnie nie wiem,jak teraz patrzę to się może odbić szerokim echem nad wisłą...

0

Jak by Pep w 1 sezonie wygrał tak trudną ligę jeszcze z takim składem to chyba bym se turban na allegro zakupił hehe

0

Mou i Pepek jak za starych czasów o mistrza?A i Conte ..

0

Jak ma być Johan ,a raczej powinien to raczej za Henrego .

0

Takie na teraz to wskoczyć psim swędem do grupy mistrzowskiej ,a pózniej przy dobrych transferach może lepiej?Może puchary.

0

Rivaldo na atak ?

0

Ja mam jednego ..,Smuda może by to podniósł ?

0

Na 9 Messi no albo joker.

0

Jakoś nie mogę sobie wyobrazić jak Johan razem z Ronnim współpracują .

0

Ja z sentymentu za Bravo Valdesa i za Albę Abidala a przód gitara.

2

Może Ograć heh

0

Zawsze jakaś parówa się trafi hehe.

1

To Hull City to dość wysoko chyba jest?

0

Jakie typy i ile było do wygrania?

0

Może miasto boga?

0

Ja 2;1 dla naszych,no zobaczymy.

0

Ale to ma być mrożące krew w żyłach.

0

No to wypoczniesz hehe.

0

No zobaczymy dzisiaj mają tą Lm ,to niech się skupią już na lidze z Ruchem dobry sprawdzian jeszcze na wyjezdzie ..

0

Piszę to co czytałem w Przeglądzie sportowym ,że nie zamierzają go zwalniać i pokładają w nim nadzieje i tyle.

0

Podobno z tym trenerem to ma być długofalowy projekt.

0

Jaki typujecie wynik dzisiaj ?

0

Ja jestem ciekawy czy w Lm jak będzie grało Atletico z Bayernem czy Anczelot znajdzie sposób na Simeone ,bo jak był w Realu to za bardzo nie szło.

0

Rezende wygrywa złoty medal i zakanćcza karierę..

0

A centralna polska ,wreszcie doszedł deszcz ,dawno nie padało,zajefajnie.

0

wreszcie i u mnie pada .

0

wybierz z tych 3 najpewniejsze pozycje i obstaw ,Atleti ,Psg iNapoli i bedzie wygrana.

0

Na tyle pozycji to pewnie jakiś remisik się trafi pewnie...

0

Z tego co pamietam to nie czasem z Niemcami graliśmy o finał w 2007 r?

0

Nie lubię włochów i tyle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?