0

@cracker łukasz schreiber.

1

@Socjopata kuchy vs cr?

0

@FCB24 Na zalukaj jest.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Najlepszy był ten przeskok z gali na Wembley na galę Łomży.

1

0

Tak mi się dobrze siedzi że nie chcę mi się odwracać i sprawdzać.

0

Cafe futbol jest dziś?

0

Chyba trafiłeś w sedno.

0

Możesz rozwinąć ten temat.

0

Przy remisie 1-1.

0

prawda to że Robert Janowski odchodzi z jaka to melodia?

1

ja pamiętam że go zawsze przed meczem całował w czoło .

4

Barthez chyba.

1

To jutro na obiad zalewajka lub smażonka.

0

To fajnie masz ,zdrowe chociaż?

0

Co tam obrodziło można wiedzieć?

1

cudzoziemiec,z Jackimem Chanem.

0

Toż to drugi potop.

12

Młody Wałęsa w pierdlu haha,grozi mu 12 lat,rozbój.

0

Finał to finał ,cud miód i orzeszki piękna bramka.

3

I ktoś tam go kiedyś do Puyola porównywał,śmiech na sali.

0

Dudek na salonach .

1

Jakby Hiszpania zdobyła mistrza przy udziale Iniesty ,dobry turniej asysty ,może bramka w finale to czemu nie.

1

Na papierze by to lepiej wyglądało.

0

Słuchy mnie doszły że Richard będzie golony?

8

Trzeba richardowi wąsa ogolić i to szybko.

0

Na wp był taki wynik niestety .

0

Tak 33-30 niestety

0

Szkoda strzępić ryja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?