O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Lionel Messi i Ronaldinho
  • Ulubione zespoły Fc Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2005

Statystyki

  • Dni w serwisie 4442
  • Liczba komentarzy 48
  • Polecenia 82

Komentarze

0

"Będę się cieszył, gdy bramkę zdobędzie nawet Gerard" ciekawe czy się obraził :D

43

Tak naprawde są tylko 4 poziomy
AMATOR
ZAWODOWIEC
PROFESJONALISTA
MESSI

0

W sumie i tak zlota pilka narazie dla messiego :p

0

Czy tylko ja zauwazylem Suareza który gryzie maszfredziana

0

Leże i nie wstaje xD (w pełni się z tobą zgadzam)

Zobacz wszystkie

43

Tak naprawde są tylko 4 poziomy
AMATOR
ZAWODOWIEC
PROFESJONALISTA
MESSI

11

Neuer:"Pokaże Messi'emu kto jest mistrzem"
Messi:"Dziękuje za ciepłe słowa od Manuel'a"

5

Ciekawe ,gdzie podziali się ci wszyscy "kibice" ,którzy na koniec zeszłego sezonu mówili ,uwaga cytuje-"To już koniec Messiego" "wypalił się już" itd. . No cóż od debili świata nie uratujesz i obyśmy w tym roku pokazali Hala dzieciom gdzie jest ich miejsce :))) Visca el Barça

4

Weź wyjdź sezonowcu...

3

Myślę że Pep żałuje teraz odejścia z Barcelony xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?