Ciekawe ,gdzie podziali się ci wszyscy "kibice" ,którzy na koniec zeszłego sezonu mówili ,uwaga cytuje-"To już koniec Messiego" "wypalił się już" itd. . No cóż od debili świata nie uratujesz i obyśmy w tym roku pokazali Hala dzieciom gdzie jest ich miejsce :))) Visca el Barça
Komentarze
0
"Będę się cieszył, gdy bramkę zdobędzie nawet Gerard" ciekawe czy się obraził :D
43
Tak naprawde są tylko 4 poziomy
AMATOR
ZAWODOWIEC
PROFESJONALISTA
MESSI
0
W sumie i tak zlota pilka narazie dla messiego :p
0
Czy tylko ja zauwazylem Suareza który gryzie maszfredziana
0
Leże i nie wstaje xD (w pełni się z tobą zgadzam)
43
Tak naprawde są tylko 4 poziomy
AMATOR
ZAWODOWIEC
PROFESJONALISTA
MESSI
11
Neuer:"Pokaże Messi'emu kto jest mistrzem"
Messi:"Dziękuje za ciepłe słowa od Manuel'a"
5
Ciekawe ,gdzie podziali się ci wszyscy "kibice" ,którzy na koniec zeszłego sezonu mówili ,uwaga cytuje-"To już koniec Messiego" "wypalił się już" itd. . No cóż od debili świata nie uratujesz i obyśmy w tym roku pokazali Hala dzieciom gdzie jest ich miejsce :))) Visca el Barça
4
Weź wyjdź sezonowcu...
3
Myślę że Pep żałuje teraz odejścia z Barcelony xD