0

"Będę się cieszył, gdy bramkę zdobędzie nawet Gerard" ciekawe czy się obraził :D

43

Tak naprawde są tylko 4 poziomy
AMATOR
ZAWODOWIEC
PROFESJONALISTA
MESSI

0

W sumie i tak zlota pilka narazie dla messiego :p

0

Czy tylko ja zauwazylem Suareza który gryzie maszfredziana

0

Leże i nie wstaje xD (w pełni się z tobą zgadzam)

1

Autobus nic nie pomoże to jest tak jakbyś próbował zatrzymać czołg za pomocą smarta

0

Chciałem kupić bilety na finał w Berlinie elcz niestety 8,000 zl to troche za dużo :p

1

Ale tak czy siak wg mnie należy mu się wyzsza ocena :)

1

Messi w ocenach użytkowników 6,5 chyba żarty tak naprawde on wykreowal obie akcje bramkowe chociaż minus taki ze w drugiej połowie się wylaczyl jak dla mnie 8+

3

Myślę że Pep żałuje teraz odejścia z Barcelony xD

0

No rzeczywiście troche pogmatwane to zdanie mi wyszło (całe szczęście ,że chyba każdy na tej stronie wie o co chodzi )

2

[Offtop] Według mnie jeśli Barça wygra potrójną koronę to powinna być ona oddana na cześć ŚP. Tito :) (głównie z powodu ,że w zeszłym roku nic nie wygraliśmy) Mimo tego ,że minął już rok od jego śmierci nigdy nie wolno zapominać ,iż jest możliwe ,że gdyby nie on nie było by już w Barcelonie La plugi ,bo warto wspomnieć ,że Messi przed śmiercią obiecał Tito ,że zostanie w Barcelonie (oczywiście nie jestem tego pewien czy to rzeczywiście prawda) . Ale i tak czy siak Tito był trenerem ,który dla naszego klubu zrobił naprawde wiele.Przypominam ,że to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.

5

Ciekawe ,gdzie podziali się ci wszyscy "kibice" ,którzy na koniec zeszłego sezonu mówili ,uwaga cytuje-"To już koniec Messiego" "wypalił się już" itd. . No cóż od debili świata nie uratujesz i obyśmy w tym roku pokazali Hala dzieciom gdzie jest ich miejsce :))) Visca el Barça

0

Powiem tak po tym meczu nikt nie prawa porównać messi'ego do Ronaldo po prostu messi jest o milion lat świetlnych przed nim co pokazują jego 2 bramki i asysta

11

Neuer:"Pokaże Messi'emu kto jest mistrzem"
Messi:"Dziękuje za ciepłe słowa od Manuel'a"

0

Racja :D
............

0

Miejmy nadzieje ,że do finału nawet nie dojdzie :)

1

Jak mieli zdobyć jakiekolwiek trofeum jak narazie nie mieli okazji w tym sezonie ?

0

Taaaaaakk jesst to rozumiem Messi

0

Gdyby nie on to barca nie wygrala by ligi mistrzów :/

2

Zamiast busiego maszfredziano

0

No i w tym jest problem :p

0

Jeśli chodzi o deco

0

On gra polowe dla FC PORTO i polowe dla Barcelony i to jest inna sprawa niż ten mecz legend Realu i barcy

1

Czyli polska nigdy nie zostanie mistrzem świata chyba żeby grali sami przeciwko sobie :p

0

Nope :p

0

Ja się z toba zgadzam w 1000000000%

1

Ludzie ja nadal wierze ze messi byli i będzie najlepszym pilkarzem świata nam ja nadal w niego wierze

1

Ja się w pełni z toba zgadzam

0

Będziemy grali pewnie 4-3-1-2 messi w roli rozgrywajacego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?