kotletos
Dołączył/a: kwiecień 2014
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
"Będę się cieszył, gdy bramkę zdobędzie nawet Gerard" ciekawe czy się obraził :D
43
Tak naprawde są tylko 4 poziomy
AMATOR
ZAWODOWIEC
PROFESJONALISTA
MESSI
0
W sumie i tak zlota pilka narazie dla messiego :p
0
Czy tylko ja zauwazylem Suareza który gryzie maszfredziana
0
Leże i nie wstaje xD (w pełni się z tobą zgadzam)
1
Autobus nic nie pomoże to jest tak jakbyś próbował zatrzymać czołg za pomocą smarta
0
Chciałem kupić bilety na finał w Berlinie elcz niestety 8,000 zl to troche za dużo :p
1
Ale tak czy siak wg mnie należy mu się wyzsza ocena :)
1
Messi w ocenach użytkowników 6,5 chyba żarty tak naprawde on wykreowal obie akcje bramkowe chociaż minus taki ze w drugiej połowie się wylaczyl jak dla mnie 8+
3
Myślę że Pep żałuje teraz odejścia z Barcelony xD
0
No rzeczywiście troche pogmatwane to zdanie mi wyszło (całe szczęście ,że chyba każdy na tej stronie wie o co chodzi )
2
[Offtop] Według mnie jeśli Barça wygra potrójną koronę to powinna być ona oddana na cześć ŚP. Tito :) (głównie z powodu ,że w zeszłym roku nic nie wygraliśmy) Mimo tego ,że minął już rok od jego śmierci nigdy nie wolno zapominać ,iż jest możliwe ,że gdyby nie on nie było by już w Barcelonie La plugi ,bo warto wspomnieć ,że Messi przed śmiercią obiecał Tito ,że zostanie w Barcelonie (oczywiście nie jestem tego pewien czy to rzeczywiście prawda) . Ale i tak czy siak Tito był trenerem ,który dla naszego klubu zrobił naprawde wiele.Przypominam ,że to jest tylko i wyłącznie moje zdanie.
5
Ciekawe ,gdzie podziali się ci wszyscy "kibice" ,którzy na koniec zeszłego sezonu mówili ,uwaga cytuje-"To już koniec Messiego" "wypalił się już" itd. . No cóż od debili świata nie uratujesz i obyśmy w tym roku pokazali Hala dzieciom gdzie jest ich miejsce :))) Visca el Barça
0
Powiem tak po tym meczu nikt nie prawa porównać messi'ego do Ronaldo po prostu messi jest o milion lat świetlnych przed nim co pokazują jego 2 bramki i asysta
11
Neuer:"Pokaże Messi'emu kto jest mistrzem"
Messi:"Dziękuje za ciepłe słowa od Manuel'a"
0
Racja :D
............
0
Miejmy nadzieje ,że do finału nawet nie dojdzie :)
1
Jak mieli zdobyć jakiekolwiek trofeum jak narazie nie mieli okazji w tym sezonie ?
0
Taaaaaakk jesst to rozumiem Messi
0
Gdyby nie on to barca nie wygrala by ligi mistrzów :/
2
Zamiast busiego maszfredziano
0
No i w tym jest problem :p
0
Jeśli chodzi o deco
0
On gra polowe dla FC PORTO i polowe dla Barcelony i to jest inna sprawa niż ten mecz legend Realu i barcy
1
Czyli polska nigdy nie zostanie mistrzem świata chyba żeby grali sami przeciwko sobie :p
0
Nope :p
0
Ja się z toba zgadzam w 1000000000%
1
Ludzie ja nadal wierze ze messi byli i będzie najlepszym pilkarzem świata nam ja nadal w niego wierze
1
Ja się w pełni z toba zgadzam
0
Będziemy grali pewnie 4-3-1-2 messi w roli rozgrywajacego