1

Myślę ze Argentyna ma asa w rękawie i teraz będą grali na 20000000%

0

Juz jest 5-0

1

Hahahahha 150 mln za Suáreza chyba po pierwsze 100mln a po drugie za cuadrado 180mln nie dobijaj mnie to ze dobrze gral na MS to nie znaczy ze dobrze będzie gral w klubie .Klub przetransferuje obrońców spokojnie jeszcze maja sporo czasu

0

Hahahahhha :p to było dobre

0

Za dużo reklam się na ogladal :p

1

Widać ze zarząd wziol du** w kroki i robi renowacje a nie tak jak wszyscy myslelismy

0

Oby zmienil

1

Wylacz Fife lepiej przecież ten skąd się kupy nie trzyma

0

To była ironia??

0

Oby tak było i barça zdobyła potrójną koronę w przyszlym sezonie VeB

0

Mam nadzieje że wróci barça której przeciwnicy bali się juz w szatni...

0

Sprawdzaleś w fifie...

4

Weź wyjdź sezonowcu...

0

Nom ja biore

0

Z tego co wiem to odchodzi 15 maja jakby strzelil pintonto by byli cos pięknego :p

1

Iniesta należy popatrzeć co zrobił kiedyś dla klubu

0

Wyobraście sobie sytuację 1:0 dla atlethico i ostatni rzut rożny dla Barcy w tym meczu i z glowki strzela Pinto :p

0

Panowie mamy szanse na mistrza Hiszpanii cala nadzieja w valenci jeśli wygra z Realem wystarczy teraz wygrywać wszystko i ostatni mecz z atlethico

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?