kotletos
Dołączył/a: kwiecień 2014
Łódź
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Myślę ze Argentyna ma asa w rękawie i teraz będą grali na 20000000%
0
Juz jest 5-0
1
Hahahahha 150 mln za Suáreza chyba po pierwsze 100mln a po drugie za cuadrado 180mln nie dobijaj mnie to ze dobrze gral na MS to nie znaczy ze dobrze będzie gral w klubie .Klub przetransferuje obrońców spokojnie jeszcze maja sporo czasu
0
Hahahahhha :p to było dobre
0
Za dużo reklam się na ogladal :p
1
Widać ze zarząd wziol du** w kroki i robi renowacje a nie tak jak wszyscy myslelismy
0
Oby zmienil
1
Wylacz Fife lepiej przecież ten skąd się kupy nie trzyma
0
To była ironia??
0
Oby tak było i barça zdobyła potrójną koronę w przyszlym sezonie VeB
0
Mam nadzieje że wróci barça której przeciwnicy bali się juz w szatni...
0
Sprawdzaleś w fifie...
4
Weź wyjdź sezonowcu...
0
Nom ja biore
0
Z tego co wiem to odchodzi 15 maja jakby strzelil pintonto by byli cos pięknego :p
1
Iniesta należy popatrzeć co zrobił kiedyś dla klubu
0
Wyobraście sobie sytuację 1:0 dla atlethico i ostatni rzut rożny dla Barcy w tym meczu i z glowki strzela Pinto :p
0
Panowie mamy szanse na mistrza Hiszpanii cala nadzieja w valenci jeśli wygra z Realem wystarczy teraz wygrywać wszystko i ostatni mecz z atlethico