5

@tbas Dest dzisiaj jeden z najlepszych na boisku

1

Barcelona 3:1 PSG


1

Możliwe, że Ronald postawi na 5 z tyłu z Alba i Dembele na wahadle

0

Barcelona 2:1 Juventus

0

@l0Messini dzwoniłem i wszystko z karta jest dobrze (jak pisałem wyżej próbowałem od 3 znajomych karty)

0

Witam. Chce kupić 2 bilety na mecz z Borussia na Camp Nou 27.11 i próbuje to zrobić od 2 dni ale cały czas po wpisaniu danych karty kredytowej (próbowałem już nawet od dwóch innych znajomych karty kredytowej) wyskakuje mi komunikat:
The purchase could not be completed.
We have not made any charge on the card
Od 2 dni jest to samo, 3 różne karty próbowałem i nic nie pomaga a ilość biletów zmniejsza się z godziny na godzine.. proszę bardzo o pomoc

0

@El _crack to jest niemieckie konto tylko w euro

0

@OzzyFCB nie mam, już nie raz płaciłem większe sumy

0

Mam problem z kupieniem biletów na mecz. Po wpisaniu danych karty kredytowej otrzymuje taki komunikat:
The purchase could not be completed.
We have not made any charge on the card
Ktoś z takim czymś już się spotkał ? Będę bardzo wdzięczny za pomoc

0

Panie i Panowie, wybieram się na mecz na Camp Nou przeciwko Dortmundowi i będzie to mój pierwszy taki wyjazd i zastanawiam się nad miejsce 1st Lateral albo 2st Lateral Lower. Są w jednakowej cenie tylko pytanie jest z której pozycji będzie lepszy widok na mecz ?

0

Ktoś z was wybiera się do Dorrmundu na mecz z Barça ? Bo ja jestem chętny i szukam biletów. Ktoś może coś powie więcej na temat viagogo ? Na oficjalnej stronie bvb wszystko wykupione

0

@naataliaa_fcb możesz jeszcze powiedzieć ile kosztował twój bilet i jakie miałaś miejsce ?

0

@dawidz4 czyli myślisz że kupię bilet przed meczem z dobrym miejscem tak do 250 euro ? Pytam bo muszę być wcześniej pewny bo do tego muszę jakiś nocleg ogarnąć trochę wcześniej j przede wszystkim urlop

0

Witam. Planuje wybrać się na najbliższe pazdziernikowe El Clasico (To byłby mój pierwszy wyjazd na Camp Nou) dlatego potrzebuje pomocy gdzie najlepiej kupić bilety na taki mecz. Na viagogo widziałem najtańsze bilety za 860euro. Rzeczywiście są one tskie drogie czy lepiej patrzeć gdzieś indziej ?

0

Obejrzę gdzieś moze powtórkę meczu online ? Ktoś pomoże ?

0

Mój komentarz jest wpisany jako 222.
If you know what I mean

0

Siemanko ;) planuję wybrać się w tym roku na El Classico 28.10 i chciałbym się dowiedzieć od was gdzie najlepiej szukać biletów na mecz i jakie są mniej więcej ceny i czy w ogóle znajdę jeszcze jakieś miejsce. Będę bardzo wdzięczny za pomoc ;)

0

Ter Stegen; Mascherano, Piqué, Umtiti; Busquets, Rakitic, Iniesta, Messi; Rafinha, Suárez i Neymar

0

Kameni (Malaga)

Mussachio (Villareal) - Godin (Atletico) Martinez (RSSS)

Modric (Real) - Nzonzi (Sevilla) - Parejo (Valencia) - Viera (Las Palmas)

Messi (Barca) - Aspas (Celta) - Williams (Bilbao

1

Kamerun po rzutach karnych przechodzi jednego z większych faworytów - Senegal, po zmarnowanej jedenastce przez Sadio Mane...

1

Siadamy głęboko w fotelach, zapinany pasy i startujemy!

0

Dowcipnisie. Chodzi mi czy ma ktoś link do bramki Suareza

0

Ma ktoś bramkę z pierwszej połowy?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?