kowalzmc
Dołączył/a: styczeń 2017
Zamość
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
La Rambla gra może w UCL Fantasy ?
2
Ma ktoś linka do tej asysty ?
0
Poda ktoś linka do transmisji Romero ?
3
Jeśli to prawda z tym Alba to musi być jakaś kosa z Xavim
0
Jak tam La Rambla dzisiaj w fantasy PL ? Jakieś transfery, kto kapitanem ?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Compadre
Jeśli chodzi o online to nic tańszego chyba nie ma. Najlepszy wybór to zrzucić się w 2 czy 3 osoby na planeta tv i pakiet Platinum star (ok 150 kanałów w tym wszystkie sportowe) bo samemu to koszt również rzędu ok 100zl ale w tym można korzystać bodajże na 3 czy 4 urządzeniach. Jeśli masz możliwość opcji satelitarnej to fajny pakiet mają w canal+ za 50zl miesięcznie + dekoder 5zl (tam też są wszystkie kanały sportowe)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jondeca to mówisz żeby na pewniaka jechać bez biletu i tam na miejscu ogarnę jakiś ? A jakie miejsca ? Też nie chce siedzieć gdzieś na samej górze
0
Pytanie dla tych co już na mecz na Camp Nou jeździli - kiedy można oczekiwać dostępnych biletów na mecz z Realem w marcu ?
0
Wie ktoś gdzie można obejrzeć powtórkę ?
0
@kowalzmc @Rust_Cohle mogę prosić o kod ?
0
Macie tu jakaś ligę fantasy PL do której można dołączyć ?
3
@Oskar00
A co z Szymańskim w takim razie ? Bo o ile się nie mylę to w Dynamie Moskwa gra
0
Ależ de Jong jest mierny
0
Ilu dzisiaj kibiców mamy na stadionie ?
1
@Nerazzurro RTL+ też transmituje
5 euro miesięczny abonament albo promocja jest na 4 miesiące za 10 euro
0
@catluck
RTL+
Abonament 5 euro na miesiąc
0
Podpowie ktoś gdzie najlepiej oglądać mecze Barcy ? Bo posiadam konto dazn ale tam abonament sięga już 15 euro miesięcznie i szukam jakiejś tańszej alternatywy. Czy na playerze zawsze leci La Liga ? Czy to zmienia się np z canal plus czy eleven ? Chodzi mi tylko o mecze Barcy
0
O której mniej więcej wychodzi Owca?
0
Czy na prawdę ktoś w to wierzy ?
1
Teraz Cabral a w lecie jak będą jeszcze dostępne środki to Adeyemi i kadra kompletna
4
@Striker Mamy młodych Iliasa i Abde i do tego jeśli, podkreślam jeśli Fati i Dembele będą zdrowi to o skrzydła nie mamy co się martwić
0
Czy w Dortmundzie też miał co chwilę takie problemy z mięśniami ? Bo nie przypominam sobie
0
@pakosz20 a co Iniesta mówił ? Bo ja nie w temacie
2
@Johnnie_Walker
O ile pamiętam w meczach z trudniejszymi przeciwnikami (czyt. Real czy Sevilla) był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym piłkarzem na placu
5
@Ramek a ten kto nie oglądał jest nie normalny ?
13
Była mowa tutaj o Calhanoglu a mianowicie Pan Piotrek Baleja mówił że Calhanoglu praiw w ogole w tym sezonie nie grał i że 32mln które daje jakiś szejk za niego to absurd to chcialem tylko dodać że Calhanoglu w tym sezonie 43 mecze 9 meczy i 12 asyst i małe porównanie z nim do Pjanica jest wg mnie w ogole nie na miejscu
0
Zna ktoś może tytuł tej piosenki w tle ?
3
@Encore kto wie może będzie jak z Balem, który zaczynał na LO w Tottenhamie a później grał na skrzydle