0

La Rambla gra może w UCL Fantasy ?

2

Ma ktoś linka do tej asysty ?

0

Poda ktoś linka do transmisji Romero ?

3

Jeśli to prawda z tym Alba to musi być jakaś kosa z Xavim

0

Jak tam La Rambla dzisiaj w fantasy PL ? Jakieś transfery, kto kapitanem ?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Compadre
Jeśli chodzi o online to nic tańszego chyba nie ma. Najlepszy wybór to zrzucić się w 2 czy 3 osoby na planeta tv i pakiet Platinum star (ok 150 kanałów w tym wszystkie sportowe) bo samemu to koszt również rzędu ok 100zl ale w tym można korzystać bodajże na 3 czy 4 urządzeniach. Jeśli masz możliwość opcji satelitarnej to fajny pakiet mają w canal+ za 50zl miesięcznie + dekoder 5zl (tam też są wszystkie kanały sportowe)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@jondeca to mówisz żeby na pewniaka jechać bez biletu i tam na miejscu ogarnę jakiś ? A jakie miejsca ? Też nie chce siedzieć gdzieś na samej górze

0

Pytanie dla tych co już na mecz na Camp Nou jeździli - kiedy można oczekiwać dostępnych biletów na mecz z Realem w marcu ?

0

Wie ktoś gdzie można obejrzeć powtórkę ?

0

@kowalzmc @Rust_Cohle mogę prosić o kod ?

0

Macie tu jakaś ligę fantasy PL do której można dołączyć ?

3

@Oskar00
A co z Szymańskim w takim razie ? Bo o ile się nie mylę to w Dynamie Moskwa gra

0

Ależ de Jong jest mierny

0

Ilu dzisiaj kibiców mamy na stadionie ?

1

@Nerazzurro RTL+ też transmituje
5 euro miesięczny abonament albo promocja jest na 4 miesiące za 10 euro

0

@catluck
RTL+
Abonament 5 euro na miesiąc

0

Podpowie ktoś gdzie najlepiej oglądać mecze Barcy ? Bo posiadam konto dazn ale tam abonament sięga już 15 euro miesięcznie i szukam jakiejś tańszej alternatywy. Czy na playerze zawsze leci La Liga ? Czy to zmienia się np z canal plus czy eleven ? Chodzi mi tylko o mecze Barcy

0

O której mniej więcej wychodzi Owca?

0

Czy na prawdę ktoś w to wierzy ?

1

Teraz Cabral a w lecie jak będą jeszcze dostępne środki to Adeyemi i kadra kompletna

4

@Striker Mamy młodych Iliasa i Abde i do tego jeśli, podkreślam jeśli Fati i Dembele będą zdrowi to o skrzydła nie mamy co się martwić

0

Czy w Dortmundzie też miał co chwilę takie problemy z mięśniami ? Bo nie przypominam sobie

0

@pakosz20 a co Iniesta mówił ? Bo ja nie w temacie

2

@Johnnie_Walker
O ile pamiętam w meczach z trudniejszymi przeciwnikami (czyt. Real czy Sevilla) był jednym z najlepszych o ile nie najlepszym piłkarzem na placu

5

@Ramek a ten kto nie oglądał jest nie normalny ?

13

Była mowa tutaj o Calhanoglu a mianowicie Pan Piotrek Baleja mówił że Calhanoglu praiw w ogole w tym sezonie nie grał i że 32mln które daje jakiś szejk za niego to absurd to chcialem tylko dodać że Calhanoglu w tym sezonie 43 mecze 9 meczy i 12 asyst i małe porównanie z nim do Pjanica jest wg mnie w ogole nie na miejscu

0

Zna ktoś może tytuł tej piosenki w tle ?

3

@Encore kto wie może będzie jak z Balem, który zaczynał na LO w Tottenhamie a później grał na skrzydle

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?