2 października 2011, 22:17
0
Super pomysł z umieszczeniem na stronie informacji o kontuzjach -> po prawej stronie
30 października 2009, 09:30
co wy chcecie wychował sie w zsrr xd to jaki ma być ?
13 października 2009, 22:15
napewno zajebiste przeżycie ! pozdro dla tych co byli FCBP 4EVER !!
26 września 2009, 16:51
unibet.com polecam ;d
23 września 2009, 13:17
Widział kto kiedy żeby za taki transfer jeszcze piłkarzowi dopłacać? :D bo ja nie przypominam sobie xd Eto zachłanny jak cholera niech teraz oddaje kase za koszulki co wziął po meczu LM :D brać koszulki za friko chętnie kur..:D
15 sierpnia 2009, 13:10
pigulKO5 Eto może i był dobry ale się wypalił jak R80 i Deco gdzie są ci piłkarze ? udają ze grają a nie pamietasz co ta trójka robiła dla Barcy? Ale tak to z piłkarzami bywa zamiast grać to imprezują to nie tylko problem z polskimi piłkarzami.. Życzę Etoo jak najlepiej ale wątpię że zrobi dużo dla Interu Kasa kasa pamiętaj :D
15 sierpnia 2009, 13:17
Oby ;p Jak nie to Bojan jest wierze w niego :D
15 sierpnia 2009, 14:40
no to zobaczymy co Eto kochany zrobi w Interze ;p nic bo nikt mu dogrywać nie bedzie a ty spyke nie pajacuj jak cie starzy do kompa dopuścili
15 sierpnia 2009, 14:48
no ja też się z tym zgadzam że trzeba odświeżyć grał ok ale Barca to nie Inter trzeba grać na 100% a nie liczyć kase tylko
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Super pomysł z umieszczeniem na stronie informacji o kontuzjach -> po prawej stronie
0
co wy chcecie wychował sie w zsrr xd to jaki ma być ?
0
napewno zajebiste przeżycie ! pozdro dla tych co byli FCBP 4EVER !!
0
unibet.com polecam ;d
0
Widział kto kiedy żeby za taki transfer jeszcze piłkarzowi dopłacać? :D bo ja nie przypominam sobie xd Eto zachłanny jak cholera niech teraz oddaje kase za koszulki co wziął po meczu LM :D brać koszulki za friko chętnie kur..:D
0
pigulKO5
Eto może i był dobry ale się wypalił jak R80 i Deco gdzie są ci piłkarze ?
udają ze grają a nie pamietasz co ta trójka robiła dla Barcy?
Ale tak to z piłkarzami bywa zamiast grać to imprezują to nie tylko problem z polskimi piłkarzami..
Życzę Etoo jak najlepiej ale wątpię że zrobi dużo dla Interu
Kasa kasa pamiętaj :D
0
Oby ;p Jak nie to Bojan jest wierze w niego :D
0
no to zobaczymy co Eto kochany zrobi w Interze ;p nic bo nikt mu dogrywać nie bedzie a ty spyke nie pajacuj jak cie starzy do kompa dopuścili
0
no ja też się z tym zgadzam że trzeba odświeżyć grał ok ale Barca to nie Inter trzeba grać na 100% a nie liczyć kase tylko
0
Super pomysł z umieszczeniem na stronie informacji o kontuzjach -> po prawej stronie