O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Super pomysł z umieszczeniem na stronie informacji o kontuzjach -> po prawej stronie

0

co wy chcecie wychował sie w zsrr xd to jaki ma być ?

0

napewno zajebiste przeżycie ! pozdro dla tych co byli FCBP 4EVER !!

0

unibet.com polecam ;d

0

Widział kto kiedy żeby za taki transfer jeszcze piłkarzowi dopłacać? :D bo ja nie przypominam sobie xd Eto zachłanny jak cholera niech teraz oddaje kase za koszulki co wziął po meczu LM :D brać koszulki za friko chętnie kur..:D

Zobacz wszystkie

0

pigulKO5

Eto może i był dobry ale się wypalił jak R80 i Deco gdzie są ci piłkarze ?

udają ze grają a nie pamietasz co ta trójka robiła dla Barcy?

Ale tak to z piłkarzami bywa zamiast grać to imprezują to nie tylko problem z polskimi piłkarzami..

Życzę Etoo jak najlepiej ale wątpię że zrobi dużo dla Interu

Kasa kasa pamiętaj :D

0

Oby ;p Jak nie to Bojan jest wierze w niego :D

0

no to zobaczymy co Eto kochany zrobi w Interze ;p nic bo nikt mu dogrywać nie bedzie a ty spyke nie pajacuj jak cie starzy do kompa dopuścili

0

no ja też się z tym zgadzam że trzeba odświeżyć grał ok ale Barca to nie Inter trzeba grać na 100% a nie liczyć kase tylko

0

Super pomysł z umieszczeniem na stronie informacji o kontuzjach -> po prawej stronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?