0

Super pomysł z umieszczeniem na stronie informacji o kontuzjach -> po prawej stronie

0

co wy chcecie wychował sie w zsrr xd to jaki ma być ?

0

napewno zajebiste przeżycie ! pozdro dla tych co byli FCBP 4EVER !!

0

unibet.com polecam ;d

0

Widział kto kiedy żeby za taki transfer jeszcze piłkarzowi dopłacać? :D bo ja nie przypominam sobie xd Eto zachłanny jak cholera niech teraz oddaje kase za koszulki co wziął po meczu LM :D brać koszulki za friko chętnie kur..:D

0

inter jest dobry w tym sezonie jak ktoś nie widział derbów z milanem to niech nie jeździ na Barce że słabo grała

0

Miłe zaskoczenie Ibra nie naparza żeby samemu czym wiecej strzelić tylko gra dla zespołu

0

ja ogladam na unibet małe okienko ale nic nie tnie :D

0

Zobaczymy co pokaże Eto we włoszech jak nie bedzie dostawał piłek

a wtedy ci co tak go bronią się pochowają i każdy będzie cfaniak w domu a nie na forum. Ja się bardzo cieszyłem z odejscia Deco R80 i teraz ciesze z odejścia Eto i jakoś po tych 2 nikt nie płakał gościu jak gadał ze Majorka to jego ukochany klub to co albo jak marnował sytuacje? ? ile ludzi wieszało na nim psy ?a teraz jak go bronią :D myślał by kto. Włoska liga to nie hiszpańska tam najpierw się myśli o obronie a nie atak atak atak. Eto gwiazdor jakoś nie pomógł Interowi w meczu z Lazio strzelił bramkę no w końcu jego praca ale przegrali a dlaczego?bo w Interze nie ma Iniesty Xaviego Messiego itp sam napastnik nie wygra całego sezonu.Jeden mecz dwa ok ale nie gadajcie mi że 30 goli w lidze sam sobie wypracował bo śmieszą mnie takie wypowiedzi

0

co wy za mecze oglądaliście jak sie cieszycie 30 golami xd w takiej formie byl Iniesta Xavi Messi że trudno było nie strzelić 30 goli. Skoro Eto był taki potrzebny Barcelonie czemu pozwolili mu odejść ? Mieć 100 sytuacji 100% w sezonie a strzelić 30 goli to naserio wyczyn xd oglądajcie mecze a nie czytacie relacje albo Livescore.com xd

0

no ja też się z tym zgadzam że trzeba odświeżyć grał ok ale Barca to nie Inter trzeba grać na 100% a nie liczyć kase tylko

0

no to zobaczymy co Eto kochany zrobi w Interze ;p nic bo nikt mu dogrywać nie bedzie a ty spyke nie pajacuj jak cie starzy do kompa dopuścili

0

Oby ;p Jak nie to Bojan jest wierze w niego :D

0

pigulKO5

Eto może i był dobry ale się wypalił jak R80 i Deco gdzie są ci piłkarze ?

udają ze grają a nie pamietasz co ta trójka robiła dla Barcy?

Ale tak to z piłkarzami bywa zamiast grać to imprezują to nie tylko problem z polskimi piłkarzami..

Życzę Etoo jak najlepiej ale wątpię że zrobi dużo dla Interu

Kasa kasa pamiętaj :D

0

każdy by to strzelał mając po 5 sytuacji świetnych na mecz! oglądałem prawie wszystkie Mecze Barcy w tamtym sezonie to wiem co on odp***.

Jak by Bojan grał tyle co Etoo to by wcale mniej goli nie strzelił. Bo Etoo to tylko wysłuchuje czy go ktoś od czarnuchów nie wyzywa zamiast grać. ;// zobaczycie zaraz afera we Włoszech będzie bo Ktoś coś powie a on będzie po sądach latać taki typ gracza. A jak Pep Zlatana ustawi to może być większy pożytek z niego chociaż miałem nadzieje na Ville albo Torresa :D

0

kampcer to kolejny sezonowiec z jaka 8 ?:D xd

0

teraz tak gadaxd a jeszcze przed opuszczeniem mowił ze Barca to tylko pracodawca dla niego xddddd cymbal

0



*

Dodano: 2009-07-29 12:06:00, autor: falo47 Moderacja

fajn wpadka San Siro to stadion Milanu nie Interu

co koleś kumaty ;p San Siro to stadion obu ekip :D

0

by uczył dzieciaków jak imprezować

0

na czym oglądacie tylko nie justin bo wywala ze premmium nie mam;p

0

dajcie jego nr to sam mu wyśle ;d

0

"Jednak niezależnie od decyzji podjętej przez UEFA, Lionel Messi będzie mógł wystąpić w finale rozgrywek nawet jeżeli zobaczy żółtą kartkę w drugim, półfinałowym meczu. Jedyny przypadek jaki może wykluczyć zawodnika z udziału w spotkaniu finałowym jest ujrzenie bezpośredniej, czerwonej kartki.

Nowe zasady wprowadzone przez UEFA można uznać za komfortowe i przyjazne dla drużyn, gdyż na Stadionie Olimpijskim w Rzymie oba zespoły będą dysponowały wszystkimi zdrowymi zawodnikami, przez co poziom zawodów będzie wyższy, a ostateczny wynik nie będzie wypaczony przez nieobecności w składach." artykuł z tej strony więc wynika z niego ze Dani Alves powinien grać w finale czy sie myle??

0

to Bojan a nie Messi xd

0

Zdecydowanie na nie! piłkarz dobry tylko ze słabszym przeciwnikiem czemu nie osiąga Inter sukcesów w Europie? Bo lider Zlatan jest Średniakiem.Po zatym ma trudny charakter na co nam kłopoty takie jak były z deco itp..Lepiej sprowadzić teveza chociaż waleczny

0

jak macie jakis link do dobrze dziala to dajcie;d

0

rosja zawsze bedzie zsrr!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?