Problem wygląda tak, że ja jeszcze nie ściągałem stamtąd ani jednego meczu, bynajmniej całego, a po kliknięciu na jakikolwiek mecz dostaję:
Sorry, we have to deny your request due to our bandwidth limitations. You'll be able to download the matches next month. You can contact us on our main site or by email
Ja też ciągle wierzę, że Titti nam się przełamie i udowodni swoją klasę na boisku, ale o szansę gry chyba możemy być spokojni, bo Guardiola ewidentnie jest przekonany do Henry'ego.
Orientuje się ktoś czy Caceres leczył jakiś uraz czy coś, że Pep daje mu tak mało szans na grę? Wydawać 16,5 mln i pozwolić grać 8 minut w 5 dotychczasowych meczach to trochę się mija z celem..
Komentarze
0
Kultura osobista... wielkie słowo prawda? BAN! - Ice
0
a no pewnie, tutaj choćby mamy instrumental:
http://www.youtube.com/ watch?v=-6uX0MWetHA&feature=related
(nie zapomnijcie skakować spacji międzi ukośnikiem a 'watch'.
0
Pingwinek
mógłbyś rzucić linkami do poprzednich meczów, które uploadowałeś?
0
dobry artykuł, ale nie pompujmy tego wszystkiego tak, bo później okaże się, że ew. porażka np. w LM to będzie coś niewybaczalnego.
0
Decos20
Problem wygląda tak, że ja jeszcze nie ściągałem stamtąd ani jednego meczu, bynajmniej całego, a po kliknięciu na jakikolwiek mecz dostaję:
Sorry, we have to deny your request due to our bandwidth limitations. You'll be able to download the matches next month. You can contact us on our main site or by email
0
dobry artykuł, ale nie pompujmy tego wszystkiego tak, bo później okaże się, że ew. porażka np. w LM to będzie coś niewybaczalnego.
0
a gdzie mozna zobaczyc pozostale bramki?
0
Ja też ciągle wierzę, że Titti nam się przełamie i udowodni swoją klasę na boisku, ale o szansę gry chyba możemy być spokojni, bo Guardiola ewidentnie jest przekonany do Henry'ego.
0
EndryuVB
Polecam Sopcast i kanał 6099. Wszystko chodzi bez zarzutu.
0
Orientuje się ktoś czy Caceres leczył jakiś uraz czy coś, że Pep daje mu tak mało szans na grę? Wydawać 16,5 mln i pozwolić grać 8 minut w 5 dotychczasowych meczach to trochę się mija z celem..