0

Kultura osobista... wielkie słowo prawda? BAN! - Ice

0

a no pewnie, tutaj choćby mamy instrumental:

http://www.youtube.com/ watch?v=-6uX0MWetHA&feature=related

(nie zapomnijcie skakować spacji międzi ukośnikiem a 'watch'.

0

Pingwinek

mógłbyś rzucić linkami do poprzednich meczów, które uploadowałeś?

0

dobry artykuł, ale nie pompujmy tego wszystkiego tak, bo później okaże się, że ew. porażka np. w LM to będzie coś niewybaczalnego.

0

Decos20

Problem wygląda tak, że ja jeszcze nie ściągałem stamtąd ani jednego meczu, bynajmniej całego, a po kliknięciu na jakikolwiek mecz dostaję:

Sorry, we have to deny your request due to our bandwidth limitations. You'll be able to download the matches next month. You can contact us on our main site or by email

0

W ogóle dobrym pomysłem byłoby stworzenie jednej podstrony/wątku z linkami do ściągania całych spotkań, gdyż np. ja przespałem dwie pierwsze kolejki i teraz ciężko mi znaleźć linki do tych pierwszych dwóch całych spotkań.

0

4-4, spokojnie Panowie - jest vce lider :)

0

Looky - dzięki za odpowiedź, jestem po prostu nie na bieżąco jeśli chodzi o tę sprawę.

0

Jedno pytanie - czy nazwa LIGA BBVA nie powinna odnosić się do Segunda Division, bo np. nałogowo w wielu serwisach jak np. soccerway najpierw mamy rzecz jasna Primera Division, następnie właśnie Liga BBVA, czyli liga-adelante, a później Segunda B itp.

Tak tylko pytam, bo sam do końca nie jestem pewien jak to powinno wyglądać.

0

No niestety, hurraoptymizm nas właśnie ukarał, 3-2 dla Villareal'u.

0

Nie ma się czym martwić, złapali ścisły kontakt z czołówką, nawet Villareal przegrywa, więc jest szansa iż ta kolejka skończy się dla nas na 2 miejscu, a może i Bilbao pokusi się o niespodziankę :)

0

Valencia zremisowala, Sevilla przegrała, a więc mamy póki co v-ce lidera, trzeba czekać co pokaże Villareal, a o 21.00 Real.

0

blazej210689 i inni.

Jest już dodany drugi serwer zarówno tutaj, jak i przy skrócie z Baselem, a także wszystkie bramki w jednym pliku z meczu z Almerią.

0

Spokojnie, już zająłem się re-uploadem - jeszcze trochę wytrwałości i będzie inny serwer, sendspace.

Jeśli natomiast chodzi o rapidshare to redakcja go wybiera po pierwsze - iż jest to najbardziej stabilny serwer, najszybciej na niego można uploadować oraz pliki na koncie Premium nigdy nie wygasają, dzięki temu możemy np. za pół roku przypomnieć sobie wczorajszy mecz.

Po to są ludzie tacy jak my, aby wspomóc redakcję i re-uploadować pliki w miarę możliwości na inne serwery. Ja już się tym zająłem, więc jeszcze chwilę i wrzucę inny serwer. Sam też mam problemy z RS, więc niestety czasami trzeba trochę dłużej poczekać.

Jeszcze jedno - wiecej szacunku dla redakcji.

0

Mnie się wydaje, że możemy liczyć jedynie na potknięcie Villarealu, gdyż Atletico musi się kiedyś przebudzić, oby to miało miejsce dzisiaj. Sevilla i Valencia wydaje mi się, że muszą poczekać jeszcze minimum 1 kolejkę na stratę punktów.

0

Spokojnie, do 2-3 godzinek (tez mam problemy ze sciaganiem z rapida) postaram się to zuploadować na sendspace lub zippyshare, tam nie ma limitów, więc każdy wieczorem będzie mógł jeszcze raz obejrzeć to co nasi chłopcy wczoraj nam zafundowali :)

0

Za ok. 2 godziny będzie też inny serwer.

0

pacesat <

jedyny, który wykazał chociaż minimum wyrozumiałości.

0

Proszę:

http://www.kuszotv.pl/s.php?t=5542&l=sop://broker.sopcast.com:3912/6099

Nie zapominaj, że musisz mieć zainstalowanego Sopcast'a :)

0

EndryuVB

Polecam Sopcast i kanał 6099. Wszystko chodzi bez zarzutu.

0

Nie przejmujcie się Panowie tymi słowami krytyki, są na pewno uwarunkowane zwykłymi przyzwyczajeniami, mnie się strona teraz bardzo podoba, jest przede wszystkim bardzo przejrzysta,ale jeśli mógłbym coś zasugerować to zdecydowanie widok tabeli i najbliższy terminarz widoczny powinien być cały czas. Pozdrawiam serdecznie i jeszcze raz gratuluję.

0

puciu & messi91

Jak już wiele razy powtarzano - NIE umieszczay komentarzy tego typu, od "stawiania" jest TYPER, jesli juz koniecznie musicie napisać jakiś wynik to dodajcie do niego jakiś komentarz, coś co wniesie "cokolwiek" do dyskusji.

0

0

Skoro tak wiele jesteś w stanie dać to sobie kup "N"kę i po kłopocie.

0

Wojtas22; Goofy23 - wszyscy potrafia sobie sprawdzic wynik oraz strzelcow - prosze o nie pisanie tego typu postów, tylko zasmiecacie watek.

0

0

Wam też rapidshare ściąga, po chwili robi przystanek kilkusekundowy, później znowu ściąga, przerwa itd?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?