krakers27
Dołączył/a: listopad 2010
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tutaj też kilka czynnikó wskazuje, że pokażą mecz Barcy:
http://www.justin.tv/live/channel_popout?channel=psnx2
0
Jedyne co to złapałem:
http://static.mogulus.com/grid/PlayerV2.swf?channel=TeleGiraldillo
Niestety póki co nie wiadomo co będą transmitowali, bo non stop się przełączają pomiędzy różnymi stadionami.
0
Złapał ktoś już jakiś dobry kanał?
Póki co nie widzę linków na Sopcast'a, wobec tego będzie trzeba z justin'em próbować.
0
TheMusli
Na pewno nie wejdzie ta dwójka, bo Iniesta w ogóle w kadrze się nie znalazł i nie ma go na ławce.
Rezerwowi:
Pinto
Caceres
Abidal
V. Sanchez
Eto'o
Henry
0
robokochambarce - wydaje mi się, że nie tylko my tak pomyśleliśmy, gdyż tytuł jest trochę nietrafiony szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż Barca lideruje w tabeli grupy C LM.
0
Brawo Krystian, zdaje się, że to Twój debiut jeśli chodzi o zapowiedź, jest całkiem niezła.
0
Looky - nie ma sensu, naprawdę nie ma sensu.
0
Looky - powiem tyle - WRESZCIE.
0
hobotom
to jest dziecko Neo, daj mu spokój i go ignoruj.
0
a nie BELGIA?
0
Dajcie już spokój z tym Benzemą, gra w słabszej lidze, a Titi jak tylko złapie odpowiedni rytm to wszystkim Wam zamknie buźki :)
0
btw - obawiam się, że za Toure i tak będziemy musieli tęsknić, bo Juve już szykuje marne 10 mln za tak wartościowego gracza.
0
Strach pomyśleć, że mogliśmy się go trochę ponad miesiąc temu pozbyć.
0
Bardzo dobre podsumowanie, brawo dla autorów.
0
Szczerze - jesteście zadowoleni z formy jaką prezentuje Alves dotychczas w Barcelonie?
0
masq
nie przesadzasz trochę z tym Benzemą?
Przecież on nie prezentuje stałej, dobrej formy jak choćby Messi, a Eto'o też nie schodzi poniżej pewnego przyzwoitego poziomu.
0
Konradinho
Zostawiłem Ci wiadomość na gg jakieś 2h temu, ale nic nie odpisałeś.
0
Looky
jestem zdecydowanie "za", jeśli chodzi o ten pomysł z ocenami ekspertów serwisu, w dziale redakcja mamy przecież wypisanych redaktorów itp, wybrać spośród nich grupę ekspertów i na pewno będzie się to czytało przyjemniej niż oceny Sportu.
0
arkasath
Tak, eliminacje MŚ 2010.
0
Polecam także SubEdit'a.
Chyba, że masz Vistę, pod którą nie bardzo śmiga..
0
Konradinho
ja mogę wrzucać bramki za speedyshare.com
już robiłem czasami reuploud w komentarzach i raczej nikt na ten serwer nie narzekał, a chyba im więcej re-up'u tym lepiej.
Pozdrawiam
0
mike_
skoro jest mowa o skrócie to zapewne będzie on w nim zawarty.
Wielkie dzięki Konradinho.
0
Nie, nie brzmi to w ten sposób, każdy ciut zorientowany odbierze to w normalny sposób.
0
matt 21
zgadzam się w pełni, tylko widać, że i jeden i drugi najlepiej czuje się w środku, a niestety we dwójkę tam zagrać nie mogą.
0
Stary - nie możesz sobie odpuścić tego ciągłego nic nie wnoszącego i z milionem błędów komentowania ?
0
fffj - można z Tobą popisać na GG? Daj mi swój nr to się odezwę.
0
Gołąbka - popraw proszę tytuł, bo zjadłeś jedną literę :)
0
jest możliwy ban dla fffj? Chłop nam tu powoli onet.pl i jego prowokacje robi..
0
Popatrzcie jak wyglądał na tej konferencji:
http://www.digart.pl/zoom/2384122/Josep_Guardiola_.html
:)
0
22 tysiące wyświetleń - nie jest to jakiś rekord Looky?
Brawo dla redakcji po raz kolejny :)