0

Tutaj też kilka czynnikó wskazuje, że pokażą mecz Barcy:

http://www.justin.tv/live/channel_popout?channel=psnx2

0

Jedyne co to złapałem:

http://static.mogulus.com/grid/PlayerV2.swf?channel=TeleGiraldillo

Niestety póki co nie wiadomo co będą transmitowali, bo non stop się przełączają pomiędzy różnymi stadionami.

0

Złapał ktoś już jakiś dobry kanał?

Póki co nie widzę linków na Sopcast'a, wobec tego będzie trzeba z justin'em próbować.

0

TheMusli

Na pewno nie wejdzie ta dwójka, bo Iniesta w ogóle w kadrze się nie znalazł i nie ma go na ławce.

Rezerwowi:

Pinto

Caceres

Abidal

V. Sanchez

Eto'o

Henry

0

robokochambarce - wydaje mi się, że nie tylko my tak pomyśleliśmy, gdyż tytuł jest trochę nietrafiony szczególnie biorąc pod uwagę fakt, iż Barca lideruje w tabeli grupy C LM.

0

Brawo Krystian, zdaje się, że to Twój debiut jeśli chodzi o zapowiedź, jest całkiem niezła.

0

Looky - nie ma sensu, naprawdę nie ma sensu.

0

Looky - powiem tyle - WRESZCIE.

0

hobotom

to jest dziecko Neo, daj mu spokój i go ignoruj.

0

a nie BELGIA?

0

Dajcie już spokój z tym Benzemą, gra w słabszej lidze, a Titi jak tylko złapie odpowiedni rytm to wszystkim Wam zamknie buźki :)

0

btw - obawiam się, że za Toure i tak będziemy musieli tęsknić, bo Juve już szykuje marne 10 mln za tak wartościowego gracza.

0

Strach pomyśleć, że mogliśmy się go trochę ponad miesiąc temu pozbyć.

0

Bardzo dobre podsumowanie, brawo dla autorów.

0

Szczerze - jesteście zadowoleni z formy jaką prezentuje Alves dotychczas w Barcelonie?

0

masq

nie przesadzasz trochę z tym Benzemą?

Przecież on nie prezentuje stałej, dobrej formy jak choćby Messi, a Eto'o też nie schodzi poniżej pewnego przyzwoitego poziomu.

0

Konradinho

Zostawiłem Ci wiadomość na gg jakieś 2h temu, ale nic nie odpisałeś.

0

Looky

jestem zdecydowanie "za", jeśli chodzi o ten pomysł z ocenami ekspertów serwisu, w dziale redakcja mamy przecież wypisanych redaktorów itp, wybrać spośród nich grupę ekspertów i na pewno będzie się to czytało przyjemniej niż oceny Sportu.

0

arkasath

Tak, eliminacje MŚ 2010.

0

Polecam także SubEdit'a.

Chyba, że masz Vistę, pod którą nie bardzo śmiga..

0

Konradinho

ja mogę wrzucać bramki za speedyshare.com

już robiłem czasami reuploud w komentarzach i raczej nikt na ten serwer nie narzekał, a chyba im więcej re-up'u tym lepiej.

Pozdrawiam

0

mike_

skoro jest mowa o skrócie to zapewne będzie on w nim zawarty.

Wielkie dzięki Konradinho.

0

Nie, nie brzmi to w ten sposób, każdy ciut zorientowany odbierze to w normalny sposób.

0

matt 21

zgadzam się w pełni, tylko widać, że i jeden i drugi najlepiej czuje się w środku, a niestety we dwójkę tam zagrać nie mogą.

0

Stary - nie możesz sobie odpuścić tego ciągłego nic nie wnoszącego i z milionem błędów komentowania ?

0

fffj - można z Tobą popisać na GG? Daj mi swój nr to się odezwę.

0

Gołąbka - popraw proszę tytuł, bo zjadłeś jedną literę :)

0

jest możliwy ban dla fffj? Chłop nam tu powoli onet.pl i jego prowokacje robi..

0

Popatrzcie jak wyglądał na tej konferencji:

http://www.digart.pl/zoom/2384122/Josep_Guardiola_.html

:)

0

22 tysiące wyświetleń - nie jest to jakiś rekord Looky?

Brawo dla redakcji po raz kolejny :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?