O sobie

  • Zainteresowania rugby, silownia , pilka nozna
  • Ulubiony zawodnik Alexis . Iniesta , Van der Saar
  • Ulubione zespoły Barca , Lechia
  • Barcelonie kibicuję od 2002

Statystyki

  • Dni w serwisie 4448
  • Liczba komentarzy 12
  • Polecenia 2

Komentarze

0

Każdy kij ma dwa końce, moim zdaniem narzekanie na kalendarz w październiku nie przystaje na takim poziomie ale to jest moje zdanie. Obie ekipy miały mecz w tym i nie ma coś się kłócić o pare h więcej odpoczynku

0

Płacze , ze maja dzień mniej odpoczynku ale mieli dzień więcej odpoczynku przed ml wiec się wyrównało.

0

0

Zobacz wszystkie

2

spalonego to widzial tylko liniowy :)

0

Płacze , ze maja dzień mniej odpoczynku ale mieli dzień więcej odpoczynku przed ml wiec się wyrównało.

0

gdzie był alves :D?

0

Każdy kij ma dwa końce, moim zdaniem narzekanie na kalendarz w październiku nie przystaje na takim poziomie ale to jest moje zdanie. Obie ekipy miały mecz w tym i nie ma coś się kłócić o pare h więcej odpoczynku

0

ocena Pedro no coment :) gol nr 1 albo się gościa kryje albo się nie idzie w pole karne. o setce nie chce mi się nawet wspominać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?