0

Każdy kij ma dwa końce, moim zdaniem narzekanie na kalendarz w październiku nie przystaje na takim poziomie ale to jest moje zdanie. Obie ekipy miały mecz w tym i nie ma coś się kłócić o pare h więcej odpoczynku

0

Płacze , ze maja dzień mniej odpoczynku ale mieli dzień więcej odpoczynku przed ml wiec się wyrównało.

0

0

2

spalonego to widzial tylko liniowy :)

0

www.coolsport.tv poszukaj tam streamu , zawsze dobrze smigaja

0

ocena Pedro no coment :) gol nr 1 albo się gościa kryje albo się nie idzie w pole karne. o setce nie chce mi się nawet wspominać.

0

chorągiewka sezonowa :)

0

w tym sezonie za duzo zamieszania w Barcelonie, zmiana trenera z "bomby" potem kontuzje ( w tym Leo) potem zamieszanie z z transferem Neymara , podatki Messiego , odejscie Rossela , sankcja Fifa , kontuzja Valdzia i na koniec Tito. to musialo sie odbic

0

gdzie był alves :D?

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?