9 lutego 2016, 12:57
27
Nie chcieli go zarządzający. Nie chcieli go trenerzy. On dalej zostaje wierny. To się nazywa prawdziwy "Barcelonista", podziwiam.
30 stycznia 2016, 10:47
0
Ehh, ciężki przeciwnik i ciężka godzina.
8 stycznia 2016, 22:44
"Rewanż to będzie wojna" - Espanyol
7 stycznia 2016, 20:02
Bardzo dobrze, ja też nie widzę w tym nic niedozwolonego. To jakby Messi objechał 3 obrońców z piłką przyklejoną do nogi to też ich ośmieszył i prowokował? NO OCZYWIŚCIE, ŻE TAK. O to chodzi w tym sporcie żeby rywalizować!
6 stycznia 2016, 22:47
W poprzednim sezonie miał coś koło 60mln więc nie ma dla niego miejsca w top10 :)p.s Aktualnie jego wartość według transfermarkt to 55 melonów :D
5 sierpnia 2015, 22:16
1
Zapowiada się super komentarz
13 grudnia 2015, 22:24
Na szczęście tego nie wykorzystał
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
27
Nie chcieli go zarządzający. Nie chcieli go trenerzy. On dalej zostaje wierny. To się nazywa prawdziwy "Barcelonista", podziwiam.
0
Ehh, ciężki przeciwnik i ciężka godzina.
0
"Rewanż to będzie wojna" - Espanyol
0
Bardzo dobrze, ja też nie widzę w tym nic niedozwolonego. To jakby Messi objechał 3 obrońców z piłką przyklejoną do nogi to też ich ośmieszył i prowokował? NO OCZYWIŚCIE, ŻE TAK. O to chodzi w tym sporcie żeby rywalizować!
0
W poprzednim sezonie miał coś koło 60mln więc nie ma dla niego miejsca w top10 :)
p.s Aktualnie jego wartość według transfermarkt to 55 melonów :D
27
Nie chcieli go zarządzający. Nie chcieli go trenerzy. On dalej zostaje wierny. To się nazywa prawdziwy "Barcelonista", podziwiam.
1
Zapowiada się super komentarz
1
Na szczęście tego nie wykorzystał
0
Ehh, ciężki przeciwnik i ciężka godzina.
0
W poprzednim sezonie miał coś koło 60mln więc nie ma dla niego miejsca w top10 :)
p.s Aktualnie jego wartość według transfermarkt to 55 melonów :D