27

Nie chcieli go zarządzający. Nie chcieli go trenerzy. On dalej zostaje wierny. To się nazywa prawdziwy "Barcelonista", podziwiam.

0

Ehh, ciężki przeciwnik i ciężka godzina.

0

"Rewanż to będzie wojna" - Espanyol

0

Bardzo dobrze, ja też nie widzę w tym nic niedozwolonego. To jakby Messi objechał 3 obrońców z piłką przyklejoną do nogi to też ich ośmieszył i prowokował? NO OCZYWIŚCIE, ŻE TAK. O to chodzi w tym sporcie żeby rywalizować!

0

W poprzednim sezonie miał coś koło 60mln więc nie ma dla niego miejsca w top10 :)
p.s Aktualnie jego wartość według transfermarkt to 55 melonów :D

1

Na szczęście tego nie wykorzystał

1

Zapowiada się super komentarz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?