krissu8
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Adidas Terrex Brushwood -> posiada ktoś? Jakie opinie? Sprawdzą się na taką pogodę jaką mamy teraz za oknem? :)
0
@dylanwzgw Pocophone F1 :)
0
Panie i Panowie, jakieś godne polecenia buciki do warunków panujących obecnie na zewnątrz? Dzięki za pomoc, pozdrowionka! :)
0
@gontex cityrooms24
2
Polak rodak! :D
0
@kondi21 zawieszenie
1
Panie i Panowie, jakieś godne uwagi buciki z Adidasa/Nike do warunków panujących obecnie na zewnątrz? Wiaterek jakiś deszczyk itp. ... Z góry dzięki za pomoc! :)
0
Fantasy UCL -> Jeśli mam na kapitanie gracza grającego dziś to w razie czego mogę zaryzykować i dać opaskę innemu który gra jutro czy nie można akurat tego zmieniać? ;)
0
@Transu96 https://gaming.uefa.com/en/uclfantasy
0
Nie samą FPL człowiek żyje. Posiada ktoś kody do lig na Fantasy UCL? :D
0
@koszol Świętokrzyskie :-D
1
Ta co teraz tańczy tez ładna :-D
0
@Janiama piękna w dodatku ;)
0
Lenkaaaa dawaj haha
1
@Tom0VeB #Lenkamusisz
1
Ale jak to tylko trzech jurorów?
0
@Rewolucja123 Messi może zdąży na BVB oby
2
@Gh0st ja to zawsze #teamLenka ale Ola Kot też daje radę ;)
1
@Tom0VeB 20:05 Polsat :-)
0
@Veb1233 taktyk ;p
0
@bohunn tak ale problem nadal występuje :/
0
[Elektronika] przy przechylaniu ekranu laptopa wariuje natężenie barw. Sądzicie że może to być kwestia matrycy? Jak to ogarnąć ...hmmm...
0
@Nazio87 takis stary? :-D
0
@takisobiektos w dzisiejszej misji futbol to omówili. Ważniejsze dla JB są aspekty defensywne i lepiej w tym względzie prezentuje się Bereszyński. Gdybyśmy grali 3 obrońców wtedy Rybus byłby 1 wyborem jako wahadłowy :) pozdro! :D
0
Za dużo grania i scierpnieta ręką od pół godziny ... Jakieś sprawdzone rady żeby przestało? ;)
2
DYMYYYYYYYYYYY MICHAŁEK :)
0
Fabian chyba mógł trochę lepiej się zachować ...
0
@ArdoFCB 0-1 Piątunio z golem :D
2
[Mi band 4] czy opaska liczy kroki też w przypadku niepodłączenia do mi fit? :-)
1
@VamosRakieta pozdr :-)