krol211
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
powiem wam że ja wolę nie wyjść z gr LM i przesrać ligę w październiku to może wtedy coś wstrząśnie to władzami klubu i zatrudnimy wtedy wreszcie porządnego trenera
0
nie no zajebiście fati gra w pomocy a Abde sam na LS a drewniak dalej na boisku
1
co on znowu odwalił z tymi zmianami przecież Ansu dobrze się dogaduje z Balde
1
boże kiedy te zmiany najlepiej niech w 95 min
0
@Emhyr bo on bierze się za rozgrywanie zaraz się do obrony cofnie
1
W sumie jak przewalimy sezon do października to może wywalą denzela albo sam odejdzie im szybciej tym lepiej a tak trzeba będzie się z nim męczyć bóg wie ile
4
Co prawda to prawda
0
pewnie ferrana da za yamala ansu za gaviego a drewniaka zostawi
0
jeśli ktoś chce pooglądać zajebistą ofensywną stylowo piłkę to polecam oglądać mecze Brighton
1
@VegetaPolska no dobra dupeczka
2
zmiany klasycznie przed meczem rozpisane xd
3
Lewy to była by ostatnia osoba do zmiany dla Xaviego chłop jest najgorszy na boisku ale i tak ma immunitet
0
@_M4rtin wystarczy ferranowi dać szanse
1
za duży tłok jest w środku jeszcze ten beznadziejny Lewy który bierze się za rozgrywanie normlanie szlag człowieka trafia
0
@tbas a jak nie za rok
0
ile canal+ z ligą mistrzów
0
@Dawid66 od paru dni nie
0
@MOLESTA Lewy ławka za niego Ferran i Ansu na LS wtedy było by git
0
Fati Ferran Yamal ale Denzel nie ma jaj żeby wystawić taki atak chociaż na 45 min
1
@Messibestplayerintheworld i na skrzydle znowu będzie się dusił bo Denzel nie ma jaj żeby posadzić Lewego na ławce
0
@HavertzKai wszystko jest możliwe
0
@HavertzKai kiedyś pisałem żeby za rok ściągnąć młodego Bellnighama i w El Classico był by pojedynek braci
0
@JarekS z aktualnym trenerem może być o to ciężko
2
@bari_94 ja mam kandydata jest Włochem i aktualnie trenuje w Anglii
0
@Kwiatek1899 i do drabinki musi się dostosować 7 mln to max jak dla niego
1
@VeB 1899 Vini teraz gra bliżej środka więc wystawianie Araujo na PO już nie ma zbytnio sensu
0
@JarekS pytanie w ogóle jesteśmy nim zainteresowani niby mamy do relacje z dyrektorem Leverkusen
3
@DonMatteo901 oj tak moje marzenie aby do nas przyszedł on zarabia mniej niż Xavi więc jak Denzel się wypali to brał bym go bez zastanowienia De Zerbi to aktualnie najbardziej utalentowany trener młodego pokolenia niesamowicie rozwija piłkarzy sam Guardiola mega go wychwalał
1
byle zaklepali Cancelo i zostawili Ansu w spokoju a z tym Felixem niech robią co chcą
1
@matirix20 tylko gdzie on będzie grał skoro do dziś nie wiadomo na jakiej pozycji on powinien grać