krol211
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@JarekS nie zbyt to rozumiem przecież Balde czy Yamal chcą przedłużyć kontrakty i co teraz gdyby Mendes się zdenerwował to co nie pozwolił by im przedłużyć przecież to nie ma sensu w takich sytuacja to zawodnik powinien mieć decydujące zdanie
0
@Emhyr niestety układy z Mendesem tak działają chcemy Cancelo i przedłużenie Balde i Yamala to musimy przygarnąć Felixa
0
@Rewolucja123 nawet gdyby Xavi odszedł to zatrudnianie Marqueza który na razie nie ma kompletnie żadnych argumentów żeby przejąć 1 drużynę to będzie znowu cofanie się w tył i za 2 lata nie wypali to i co znowu weźmiemy trenera z barcy b no tak można bawić się w kółko i naiwnie liczyć że w końcu trafi się drugi Guardiola ale totalny bez sens dla mnie. Kompletnie nie rozumiem jak można oszczędzać na zatrudnieniu porządnego trenera znowu nie przesadzajmy że nie było by nas stać przykładowo taki De Zerbi zarabia mniej niż Xavi nawet Nagelsmanna który zarabia około 8 mln gdzie Lewemu płacimy więcej dało by radę gdyby się uparli
2
@Encore eric za roberto i kounde na po raczej będzie i yamal na pewno nie będzie od początku
0
@Mns21 no git nie się to trzyma dobry przekaz leci
0
@JarekS Wirtz będzie okrutnie drogi ale kto wie
0
@JarekS swoją drogą myślisz że gdyby Laporta zaproponował np. takiemu Zorcowi pracę to ten by się zgodził przyjść tu
0
@Destroyer_of_Worlds zależy miał kilka wpadek takich jak sprowadzenie Alonso Bellerina czy Ferrana ale generalnie w skali od 1-10 dał bym mu 5
0
@JarekS oby jeszcze znalazł kogoś do pomocy Deco jak wiemy Laporta czasami potrafi otoczyć się odpowiednimi ludźmi mega szkoda że Roman Planes ma pracę bo myślę że zgodził by się wrócić gdyby wiedział że Alemanyego nie będzie jest jeszcze kilka opcji na rynku np. Michael Zorc albo Michael Edwards człowiek który odbudował LFC sprowadził m.in Salaha
0
@tomek1656 głupoty piszesz to właśnie Alemany go chciał to samo Raphinhe
0
@Emhyr jakieś restrykcje mogły by być ale bez przesady to co Tebas odwala to przechodzi ludzkie pojęcie
0
@Emhyr i tak byśmy 40 mln nie dali gdyby dzban Dembele odszedł wcześniej to można by ruszyć po Chukwueze za zaledwie 20 mln mega szkoda
0
@ShawnC Ferran na PS się dusi on zdecydowanie lepiej się czuje na 9
0
szkoda że to tylko sport
3
@hayek ale takie coś może mieć rację bytu kiedyś masz skrzydłowego jakim jest Dembele czy Vini a u nas Raphinha nie potrafi dryblować on potrzebuje do współpracy ofensywnego PO
1
@Kuba_1 a szkoda w ogóle gadać szkoda strzępić ryja
2
oby w tym tygodniu padło here we go
0
@Messibestplayerintheworld może ogarną jeszcze Lo Celso ale raczej będzie cieżko
0
@Emhyr może z 15 mln dadzą chociaż
0
@Culer_1906 spokojnie musi złapać rytm poza tym Denzel wystawił go ciul wie na jakiej pozycji on powinien grać na LS a nie gdzieś za plecami Lewego
3
Oby zamknął wszystkim mordy
0
@Explode w 2025 za free także za rok Xavi nie dzwoni do Kimmicha i go błaga na kolanach o przyjście a jak wiemmy Denzel kocha Kimmicha a on jego
1
@MrPGG zawsze można ponownie się zainteresować
0
@priest9999 praktycznie żaden trener nie da ci takiej gwarancji może Guardiola czy Klopp ale oni są nie realni
0
@priest9999 czyli De Zerbi który zjada Xaviego trenersko zarabia mniej
0
@Emhyr Nagelsmann zarabiała około 8 mln euro rocznie czyli mniej niż przykładowo Lewy więc nie rozumiem dlaczego zawodnikowi możemy płacić dużą kasę a dobremu trenerowi nie
0
@priest9999 więcej zarabia
0
@kiper09 https://x.com/s76uuu/status/1691051029461073920/photo/1
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Barcasub żadnego pomocnika tylko Raphinhe bym wywalił