0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@danio1899 większość pomocników nie dawała jakości jedynie Fabinho był może jeszcze do odbudowanie ale Keita czy Henderson czy Milner kompletnie nie dojeżdżali

2

@Emhyr ma potencjał na najlepszego na świecie w top 5 bym go bez zastanowienia dał

1

@Aragorn33 dokładnie przecież to są jakieś jaja że Dest i Alonso to mają być alternatywy jak oni do ekstraklasy się nadają

0

@JarekS dokładnie Ferran nie nadaje się na grę na skrzydłach jedyna pozycja dla niego to zmiennik lewego

0

@Emhyr teraz pytanie komu wierzyć bo Miguel coś gada że Cancelo priorytet

6

@Vernon_Roche każdy wiedział jak to się skończy tylko nie oni

1

@Coutinho007 za nim Roberto i Eric

0

@Fenelon Balde wszedł to Saka se już nie polatał

2

@Culer_1906 o tak Lo Celso w miejsce Kessiego i Cancelo obskskuje boki obrony

0

@partymaker możliwe ale jeśli by został to Xavi jest dużym argumentem aby udało się go sprowadzić

4

W 2025 będziesz miał szansę grać w drużynie swojego idola


0

@daniel32778 ale chodzi o to że już w tamtym sezonie gdy Alonso grał na LO to mieliśmy męczarnie i to samo będzie teraz tak samo jeśli Kounde wypadnie to będzie grał Dest Roberto przecież do samobójstwo i tu ogromny błąd całego zarządu że nie zadbali o solidnych zmienników dla Balde i Kounde

0

@JarekS szkoda że Casado nie dostał szansy natomiast mnie martwi co innego boki obrony granie Alonso na LO to jawny sabotaż samobójstwo to samo granie Destem na PO czy Roberto jeśli Balde i Kounde nie będą mieli solidnych zmienników to możemy pomarzyć o czym kolwiek

0

Jeśli nie wzmocnimy boków obrony to możemy pomarzyć o jakichkolwiek trofeach dzisiejszych tak naprawdę mało istotny mecz pokazał że jeśli Balde i Kounde wypadną to jesteśmy w głębokiej dupie dlatego zarząd powinien zrobić wszystko aby jakimś cudem wypożyczyć Cancelo bo to bardzo uniwersalny gracz więc obskoczył by dwa boki

5

oby wystrzelił przekonał Xaviego bo Alonso na LO to nie porozumienie

0

@Hosh ok ale za rok nie wiadomo jak będzie grał dlatego jeśli napalili by się i dali około 40 mln to zastanawiał bym się

2

W sumie jakby dużo sypneli to czemu nie


8

W sumie szkoda że go nie ściągnęliśmy kiedy był jeszcze tani


1

@Sawik_10 dokładnie jeśli wypali to odkup za grosze i później sprzedaż za lepszą kasę dobry sposób na zarobek

0

@JarekS czyli Planes coś w nim widzi a to dobrze rokuje

0

@MarioVeB! dobre i 15 mln a kasa się przyda tym bardziej za przyszedł za free

3

Git


0

@Emhyr ciekawe ile opcja odkupu oby poniżej 10 mln

0

@Eto'o9 R10 ale piszę o 1 nie o pozostałych

0

w jakich klubach jeszcze daje się kapitaństwo zawodnikowi w największym stażem

3

@Kengo ferran na 9 lepszy niż na skrzydle

0

niech dadzą 20 mln i nara

0

@JarekS czyli Xavi nie da szansy młodemu z Barcy B choćby skały srały strasznie mi się to nie podoba tym bardziej że Xavi wywodzi się z La Masii i jemu też kiedyś ktoś dał szansę więc powinien on powinien to dobrze rozumieć

2

@michal26 strzał w kolano

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?