0

@Nicko jak on wrzucał na insta story Messiego gada tak bo musi bo kibice by go zjedli

0

@PatrychoO przecież nie powie że Messi to jego idol bo kibice by go zlinczowali

23

Chłopaczku widzę że coś ci się w głowie zaczyna przewracać

/photo/1

0

@Barca1922 Pique

1

@Sysia11 zależy jaki kto jest są przypadki że zawodnik chce tylko jeden konkretny klub

2

@Krzychu1010 Kocur był tylko 3 lata ale akurat w Barcy miał prime

0

@Messibestplayerintheworld kiedy w ogóle weszło to ffp

0

@ranger3120 bez kitu czasem człowiek się zastanwia że mogło tak być xd

3

Tego Tebasa to by szlag trafił gdzie był jak Bartek niszczył klub no gdzie teraz wielce zbawca się znalazł

0

@Rewolucja123 tylko że teraz kilku zawodników odeszło z dużymi pensjami więc teoretycznie powinno być lepiej

0

@Rewolucja123 jakim cudem może być regres coś tu nie gra

5

Roque jeszcze nie klepnięty a Deco już za Fresnedą jeździ xd

1

@Rewolucja123 Romeu od biedy ale pod warunkiem że klepniemy Diaza

1

@Rewolucja123 jeśli ma przyjść ten cały Romeu to wolę grać Gundo i Frenkim niżej i ogrywać Diaza jeśli przyjdzie ewentualnie kombinować z Christensenem

0

@JarekS pytanie dlaczego Laporta nie chciał dać Cruyffowi większej decyzyjności przy transferach

0

@Sysia11 będą z 100 mln za niego chcieli nie ma opcji

0

@AlexDark00 ale on jest bardziej ofensywny a Xavi chce kogoś na PO bardziej def. bo mamy mega ofensywnego Balde na LO

0

@JarekS bardzo szybko Messi to był kosmiczny talent tym bardziej że la liga była wtedy bardzo mocna a on ją błyskawicznie połknął.
W sumie ciekawe czy gdyby Laporta nie głosił wszystkim że Deco leci do Turcji i przeprowadzalibyśmy ten transfer bardziej w ciszy to Real by się tak odpalił

0

@Harnas2 bo nie ma być on ma odciążać Kounde

1

Deco po co ty się wysilasz zaraz wjedzie biały i go podbierze

0

Dawać go a sorry zapomniałem że zaraz Real go podkupi xd


1

Dobra niech te Araby ruszą dupsko i biorą Kessiego bo potrzeba nam kasy na Fresnede i Diaza

0

@BulaKG masz lepszym pomysł w naszej sytuacji trzeba stawiać na wychowanków Koemana postawił na Gaviego i chłopak daje rade

0

@JarekS twarzą będzie Mbappe jeśli przyjdzie ewentualnie Bellingham

0

@doc mam nadzieje że go ogarną bo Kounde potrzbuje zmiennika

0

Dobra uj z tym Gulerem teraz trzeba skupić na Diazie i Fresnedzie jeśli ich sprowadzimy to będę mega zadowolony

0

@Emhyr może i mógł ale to by nic nie dało

0

@Emhyr tak by to nic nie zmeniło

1

@Emhyr Gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze zawsze aktualne

0

@krol211 @JarekS cały zarząd na czele z Laportą i Xavim mogli przyjechać do Turcji i choć byśmy staneli na głowie to z pieniędzmi Realu byśmy nie wygrali

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?