krol211
Dołączył/a: kwiecień 2023
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Nicko jak on wrzucał na insta story Messiego gada tak bo musi bo kibice by go zjedli
0
@PatrychoO przecież nie powie że Messi to jego idol bo kibice by go zlinczowali
23
Chłopaczku widzę że coś ci się w głowie zaczyna przewracać
0
@Barca1922 Pique
1
@Sysia11 zależy jaki kto jest są przypadki że zawodnik chce tylko jeden konkretny klub
2
@Krzychu1010 Kocur był tylko 3 lata ale akurat w Barcy miał prime
0
@Messibestplayerintheworld kiedy w ogóle weszło to ffp
0
@ranger3120 bez kitu czasem człowiek się zastanwia że mogło tak być xd
3
Tego Tebasa to by szlag trafił gdzie był jak Bartek niszczył klub no gdzie teraz wielce zbawca się znalazł
0
@Rewolucja123 tylko że teraz kilku zawodników odeszło z dużymi pensjami więc teoretycznie powinno być lepiej
0
@Rewolucja123 jakim cudem może być regres coś tu nie gra
5
Roque jeszcze nie klepnięty a Deco już za Fresnedą jeździ xd
1
@Rewolucja123 Romeu od biedy ale pod warunkiem że klepniemy Diaza
1
@Rewolucja123 jeśli ma przyjść ten cały Romeu to wolę grać Gundo i Frenkim niżej i ogrywać Diaza jeśli przyjdzie ewentualnie kombinować z Christensenem
0
@JarekS pytanie dlaczego Laporta nie chciał dać Cruyffowi większej decyzyjności przy transferach
0
@Sysia11 będą z 100 mln za niego chcieli nie ma opcji
0
@AlexDark00 ale on jest bardziej ofensywny a Xavi chce kogoś na PO bardziej def. bo mamy mega ofensywnego Balde na LO
0
@JarekS bardzo szybko Messi to był kosmiczny talent tym bardziej że la liga była wtedy bardzo mocna a on ją błyskawicznie połknął.
W sumie ciekawe czy gdyby Laporta nie głosił wszystkim że Deco leci do Turcji i przeprowadzalibyśmy ten transfer bardziej w ciszy to Real by się tak odpalił
0
@Harnas2 bo nie ma być on ma odciążać Kounde
1
Deco po co ty się wysilasz zaraz wjedzie biały i go podbierze
0
Dawać go a sorry zapomniałem że zaraz Real go podkupi xd
1
Dobra niech te Araby ruszą dupsko i biorą Kessiego bo potrzeba nam kasy na Fresnede i Diaza
0
@BulaKG masz lepszym pomysł w naszej sytuacji trzeba stawiać na wychowanków Koemana postawił na Gaviego i chłopak daje rade
0
@JarekS twarzą będzie Mbappe jeśli przyjdzie ewentualnie Bellingham
0
@doc mam nadzieje że go ogarną bo Kounde potrzbuje zmiennika
0
Dobra uj z tym Gulerem teraz trzeba skupić na Diazie i Fresnedzie jeśli ich sprowadzimy to będę mega zadowolony
0
@Emhyr może i mógł ale to by nic nie dało
0
@Emhyr tak by to nic nie zmeniło
1
@Emhyr Gdy nie wiadomo, o co chodzi, to chodzi o pieniądze zawsze aktualne
0
@krol211 @JarekS cały zarząd na czele z Laportą i Xavim mogli przyjechać do Turcji i choć byśmy staneli na głowie to z pieniędzmi Realu byśmy nie wygrali