0

@BORO_12 ale będzie blisko 1:1 jeszcze jak kogoś sprzedamy to być może uda się wrócić 1:1 to już był duży sukces.

0

@BORO_12 Ale w jeszcze następnym będzie prawie całe Camp Nou. Jeszcze Nike jak coś z tego będzie

0

@BORO_12 no choćby Camp Nou

0

@JarekS jeśli zostanie tu 2 sezonu i wypali to będzie miał rok kontraktu a sytuacja finansowa Barcy będzie lepsza więc może uda się go wtedy wykupić na stałe

0

@BORO_12 za 2 lata będzie lepsza sytuacja finansowa i można się targować z PSG

0

@Albatros zdecydowanie

0

@czarek78 jak nierzeczywiste na razie wszystko z Simonsem idzie w dobrym kierunku

2

Tak Hansi proszę zablokuj przedłużenie Roberto


0

@FabianekMrozek walka o mistrzostwo do końca, wygranie pucharu króla, 1/2 LM i było by dosyć dobrze

0

Możliwe że Simonsa uda się ogarnąć a to będzie dobre wzmocnienie bo jest to dosyć wszechstronny gracz.

0

@JarekS wydaje się że Flick będzie chciał postawić na to co w Bayernie bo to się mu sprawdziło

0

@JarekS Flick ma swoje zdanie odszedł z Bayernu przez konflikt z dyrektorem sportowym który próbował mu coś narzucić więc jeśli Deco zacznie przesadzać to Flick bardzo szybko odejdzie

0

@BORO_12 to zbyt krótko śledzisz barce , generalnie Flick ma swoje zdanie odszedł z Bayernu przez konflikt z dyrektorem sportowym jeśli Deco zacznie się rozpychać to Flick to paru miesiąca rzuci tę robotę

0

@BORO_12 Flick na bank będzie chciał decydować o transferach nie wierzę że będzie się godził na jakiś fraudów od Deco

0

@JarekS teraz nie ma sensu bo Araujo to może być jednym z najważniejszych elementów w układance Flicka a po drugie nawet gdyby go sprzedali to i tak by nie starczyło na wykup ich obu zresztą Flick na pewno nie zgodzi się żeby ktoś wciskał mu zawodników których on nie chce to nie Xavi

1

@BORO_12 jeśli Cancelo out to Valle w sumie mógłby rywalizować z Balde na LO a Fort by odciążał Kounde na PO

0

@Emhyr a potem Nico Simons i dobry DM i lecimy po tryplet

0

@BORO_12 pytanie czy Valle będzie w ogóle rozważany czy zostanie dalej na wypożyczeniu , według mnie on powinien iść teraz do jakiegoś klubu ale już z La Liga

1

@vegeta10 jak Flick go nie uratuje jakimś dużym trofeum to w wyborach zmiotą go z powierzchni ziemi bo ostatnio niesamowicie zaszedł kibicom za skórę

0

Teraz zacznie się zabawa City ruszy

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

0

ziomek od Conte przychodzi ponoć dobry

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.1.

0

@Rewolucja123 Font tak średnio bym powiedział ale Ciria to jest kot mega bym go chciał

0

Barcelona, Chelsea , Juve, Napoli , Milan , Bayern, Brighton, West Ham, może United, Liverpool, Ajax, Sevilla, Bolonia, Burnley, Feyenoord. Ten sezon jest powalony jeszcze nigdy w historii tyle klubów nie zmieniało trenera.

7

Skoro Lewy i tak zostaje to przynajmniej jest szansa że Flick jeszcze coś z niego wyciśnie

0

Skąd on już to wie


0

@Emhyr wiem tylko on i tak za drogi będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?