0

I bardzo dobrze :))

So long, sucker!

0

Nie ma takiego zwierzęcia jak wartość realna. Eto'o obecnie to MAX 10 mln.

0

Sława Marc!

0

lol. Ta bolszewicka organizacja powinna sama nałożyć sobie limit, a później się zlikwidować.

0

Taaa, a jeszcze niedawno śnił tylko o Realu... ;]

0

To chyba jakaś KPINA

0

Tak, super. To zalatuje właśnie takim gwiazdorstwem, a które się oskarża Zlatana.

0

Bez jaj.

0

Hehe, muszą kaca leczyć :))

0

Pff, ja tam wolę złożyć ofiarę całopalną Swarożycowi.

0

Po ostanim golu się tak cieszył, jakby już wiedział, że odejdzie... :P

0

Niech idzie do Realu.

0

Tak, to będzie mecz jego życia!

0

Każda formacja Manchesteru jest słabsza od katalońskiej.

Szkoda, że Fletcher na pewno nie zagra w finale, to poważne wzmocnienie Manu. Ale może za to Park?...

0

Cieszę się, że Pique i Xavi otrzymali najwyższe noty, bo jak najbardziej na nie zasłużyli! Dodatkowo proponuje od tej pory pisać prof. Xavi.

0

ExpeKt*

0

Przyznał, że Florentino Perezowi powiedziałby "nie", bowiem "pieniądze szczęścia nie dają, w życiu są rzeczy ważniejsze od nich".

Widać, że czytał 'Ojca chrzestnego' ;D

0

Xavi, Eto'o i Ziazia na pewno na ławe, coby kartek nie złapali.

Keita, Guddy, Iniesta - Henio, Bojan, Messi - mam nadzieję ujrzeć taką przednią formację.

0

Zależy. Np na transfermakrcie zaliczyli mu wszystkie (z tym, że oni najbardziej liberalnie podchodzą do kwestii asyst)

0

obaster, przecież masz nawet na tej stronie tabele i inne statystyki...

0

26*

0

Plotki głoszą, że coś go w bucie uwierało.

0

Niedobrze. Rozbijemy ich tak czy inaczej i znowu będą się tłumaczyć, że kontuzje, itd...

0

Getafe przegrało na własne życzenie. Frajersko zmarnowany karny, dekoncentracja, strzały życia maricona i pinokia i voilla.

Niemniej ciężko okupili ten mecz - Robben znowu kontuzja, a Pepe powinien dostać karę na jakieś 5-6 meczów.

0

Niech tylko Navasa zostawią, reszta drużyny może wyjeżdżać.

0

Keita za Xaviego i Hleb za Messiego, muszą wreszcie odpocząć przed smerfami i mierdami.

0

Ribery: chlip, chlip

Henio: Nie martw się, za sezon będziesz tu grał ze mną ;)

0

Van Buyten też nie zagra - mają przegwizdane.

0

Jamal, nie uwzględnili tam jeszcze ostatniego meczu ;)

0

Xavi ma 17 asyst, w rozgrywkach klubowych łącznie 23 [źródło: transfermarkt]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?