0

Jak na razie to REAL nie może wyjść z własnej połowy grając z MALAGĄ, więc trochę pokory :>

0

Chcesz go wprowadzić go jakimś kluom na złość?

0

Zmniejszenie ligi to dobry pomysł, zawsze to kilka spotkań w sezonie mniej... jakość, nie ilość.

Co do 6+5, to jakiś kompletny idiotyzm godny europarlamentu.

0

Ibrahimovic i E2 w jednej drużynie? Nie sądzę ;]

0

Xavi wczoraj bramka i 3 asysty :]

0

Nie ma co się przyznawać do tego komucha...

0

agatka815, a kogo obchodzą geje?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?