krystian
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
czy ktos wie kim byla ta pani w blond wlosach swietujaca razem z Barceloną?
0
ja chce leo messi.
0
Radzialinho czyli co w koncu ze mowisz jasne? :)
0
ale co powiedzieli? O KTOREJ W KONCU JEST TEN MECZ WIE KTOS ?
0
wie ktos co jest k. z tym meczem? na onecie pisze ze jednak odwolany
i bedzie na Canale oczywiscie ?
0
morison oczywiscie ze to nie jest live, leci w kolko jedno i to samo ;)
0
dzieki
0
Ten link co podajecie tv3 directes to to NIE JEST NA ZYWO. Leci tam w kolko jedno i to samo tak jak ta konferencja, ktora tak jak pisze, nie jest na zywo.
0
vamosbarcaaaaaaa ale kiedy zabrala mistrzostwo o co z tym chodzi? bo w tym sezonie Real wygral z Teneryfą 2x
0
na tym linku z tv3 directes to ja mam jakies reklamy tylko
0
LINK!!!!
blagam!!! kto oglada niech wrzuci
0
Ale duuzo wiecej osob wolalo Visca Tenerife nie tylko Pedro.
A macie moze jakis link do teraz co tam sie dzieje?
0
Wie ktos o co chodzilo ze wolali VISCA TENERIFE? Skoro Teneryfa spadla z ligi?
0
witam
chcialby sie ktos umowic do jakiejs knajpy na mecz za tydzien?
jestem z Krakowa:) pozdro
0
milosz93
smieszny jestes, ale nie mam z toba o czym dyskutowac skoro ty nawet nie wiesz co to jest antyfutbol ;)
dobrze ktos napisal, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)
0
REDAKTOR SIE TROSZKU ZAGALOPOWAŁ
Z tym tytułem.. ;) Manchester nie gral zadnego antyfutbolu, gral dokladnie tak samo jak wiekszosc druzyn z ligi hiszpanskiej przyjezdzajacych na Camp Nou.
Natomiast znaczenie slowa antyfutbol pokazala w polfinale LM zeszlego sezonu druzyna Chelsea na meczu w Barcelonie.
Ale podkreslam, "antyfutbol zwyciezyl", jest to po prostu obraza City.
Pozdrawiam.
0
dajcie jakis dobry link do meczu !!!!
0
Panowie, ile w tym meczu moze byc zrobionych zmiat? Jest jakis limit?
0
Zlatan slaba kondycha, widac ze popili grubo przed konferencja. Pol kolka przebiegl i juz zadyszka.
0
haha jaki dzieciaczek wpadl haha
0
niech ktos napisze co zrobil Zlatan (jak sie zachowal) w meczu z Palermo bo to podobno jakis jego najwiekszy wybryk byl.
0
ojj pohulałbym z tą prezenterką, pohulał...! :D
0
yyy Zlatan ma 192cm? a nie wiecej?
0
Zlatan po wlosku teraz :D smiga se elegancko :D
0
70 tys ludzi jest na stadionie !!
0
fajnie Zlatan wymawia nazwisko Eto'o
mowil "Etu" ;)
0
powiedzial, ze jego glownym celem jest pomoc druzynie ale jesli mowa o indywidualnych osiagnieciach to chcialby strzelic wiecej bramek niz w poprzednim sezonie, czyli powyzej 25, ale nie trzyma sie kurczowo tej liczby
0
ok dziala
0
no Panowie..
Zlatan powiedzial, ze juz kilka miesiecy temu rozmawiajac z wladzami Interu powiedzial, ze jesli mialby gdzies przejsc, to TYLKO I WYLACZNIE do Barcelony... brawo :)
yyyy.. czy Wam tez przerwalo transmisje?
0
Laporta przesadzil na solarce ;D