0

czy ktos wie kim byla ta pani w blond wlosach swietujaca razem z Barceloną?

0

ja chce leo messi.

0

Radzialinho czyli co w koncu ze mowisz jasne? :)

0

ale co powiedzieli? O KTOREJ W KONCU JEST TEN MECZ WIE KTOS ?

0

wie ktos co jest k. z tym meczem? na onecie pisze ze jednak odwolany

i bedzie na Canale oczywiscie ?

0

morison oczywiscie ze to nie jest live, leci w kolko jedno i to samo ;)

0

dzieki

0

Ten link co podajecie tv3 directes to to NIE JEST NA ZYWO. Leci tam w kolko jedno i to samo tak jak ta konferencja, ktora tak jak pisze, nie jest na zywo.

0

vamosbarcaaaaaaa ale kiedy zabrala mistrzostwo o co z tym chodzi? bo w tym sezonie Real wygral z Teneryfą 2x

0

na tym linku z tv3 directes to ja mam jakies reklamy tylko

0

LINK!!!!

blagam!!! kto oglada niech wrzuci

0

Ale duuzo wiecej osob wolalo Visca Tenerife nie tylko Pedro.

A macie moze jakis link do teraz co tam sie dzieje?

0

Wie ktos o co chodzilo ze wolali VISCA TENERIFE? Skoro Teneryfa spadla z ligi?

0

witam

chcialby sie ktos umowic do jakiejs knajpy na mecz za tydzien?

jestem z Krakowa:) pozdro

0

milosz93

smieszny jestes, ale nie mam z toba o czym dyskutowac skoro ty nawet nie wiesz co to jest antyfutbol ;)

dobrze ktos napisal, ze masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem :)

0

REDAKTOR SIE TROSZKU ZAGALOPOWAŁ

Z tym tytułem.. ;) Manchester nie gral zadnego antyfutbolu, gral dokladnie tak samo jak wiekszosc druzyn z ligi hiszpanskiej przyjezdzajacych na Camp Nou.

Natomiast znaczenie slowa antyfutbol pokazala w polfinale LM zeszlego sezonu druzyna Chelsea na meczu w Barcelonie.

Ale podkreslam, "antyfutbol zwyciezyl", jest to po prostu obraza City.

Pozdrawiam.

0

dajcie jakis dobry link do meczu !!!!

0

Panowie, ile w tym meczu moze byc zrobionych zmiat? Jest jakis limit?

0

Zlatan slaba kondycha, widac ze popili grubo przed konferencja. Pol kolka przebiegl i juz zadyszka.

0

haha jaki dzieciaczek wpadl haha

0

niech ktos napisze co zrobil Zlatan (jak sie zachowal) w meczu z Palermo bo to podobno jakis jego najwiekszy wybryk byl.

0

ojj pohulałbym z tą prezenterką, pohulał...! :D

0

yyy Zlatan ma 192cm? a nie wiecej?

0

Zlatan po wlosku teraz :D smiga se elegancko :D

0

70 tys ludzi jest na stadionie !!

0

fajnie Zlatan wymawia nazwisko Eto'o

mowil "Etu" ;)

0

powiedzial, ze jego glownym celem jest pomoc druzynie ale jesli mowa o indywidualnych osiagnieciach to chcialby strzelic wiecej bramek niz w poprzednim sezonie, czyli powyzej 25, ale nie trzyma sie kurczowo tej liczby

0

ok dziala

0

no Panowie..

Zlatan powiedzial, ze juz kilka miesiecy temu rozmawiajac z wladzami Interu powiedzial, ze jesli mialby gdzies przejsc, to TYLKO I WYLACZNIE do Barcelony... brawo :)

yyyy.. czy Wam tez przerwalo transmisje?

0

Laporta przesadzil na solarce ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?