0

mam nadzieje ze Zlatan bedzie mowil cos po angielsku i bedzie to slychac... :)

0

moze ktos chetny wejsc na jakis czat zamiast tu? kto wie ile to potrwa jeszcze a troche beznadziejnie tu na biezaco rozmawiac bez urazy dla nikogo :D

0

Lipson

tak mamy, pisalem o tym przed chwilka

0

spoko Villa ;) ale fakt faktem, ze mogliby juz jechac z ta prezentacja nie chce mi sie tak czekac :D

0

lol no nie za bardzo :D czas jest ten sam co u nas ;)

0

na iraqgoals tez macie taki podwojoiny glos? sekunde pozniej po tym pierwszym jakby ktos powtarzal to samo

0

jaka znowu reke? ;)

0

milo milo ale mogliby juz jechac z ta prezentacja... a nie takie bawienie sie ;))

0

nie wiem czemu nikt jeszcze tego nie powiedzial, ze ta prezenterka jest bardzo fajna :D

0

PONAWIAM

o ktorej mniej wiecej mozna spodziewac sie jutro oficjalnej prezentacji ZLATANA ??

0

moze miec miejsce* ;)

0

witam

o ktorej mniej wiecej jutro moze miejsce ta prezentacja Zlatana?

pozdro

0

konradinho?

No wlasnie te ligi sa porownywane, bo graja w nich zespoly, majace najlepszy % wygranych ligowych spotkan w calej europie, czyli Barca, Inter, Hoffenheim, Liverpool i Lyon. Wlasnie te 5 druzyn ma najlepszy % wygranych meczow z calej Europy.

0

wujo cos nie dziala ten Twoj link.. :)

0

Zamieszczam link, gdzie mozna glosowac:

http://www1.uefa.com/fanzone/TeamOfTheYear/index.html

0

Tak, szczególnie, że Eto'o nie gra:P

0

nie idzie nie idzie:-)

0

wez tam sobie English, potem 2 news od gory, potem 1 od gory i masz :-)

0

0

chlop sam juz nie wie czego chce:P

davids1986 calkowicie popieram Twoje zdanie;)

0

@szefo

dokladnie, to by byla super sprawa.

Dla mnie Kluivert jest niejako legendą.

0

@paws

czyli Atletico Madryt nie jest dla ciebie druzyna z pierwszej 6stki ligi hiszpanskiej tak? ;)

0

Ramos nadepnal na przeciwnika i czerwo;))

0

żeglarstwo ;]

0

Ronaldo moj ulubiony pilkarz:) Szkoda, ze za czasow gry w Hiszpanii byl tak bardzo eksploatowany w konsekwencji czego te cale problemy z kolanami, ale co zrobic

Jesli okreslany jest mianem jego nastepcy, chyba faktycznie warto w niego zainwestowac;)

0

Vamossssss ;)))))

0

Najbardziej daje rade ta kaluza kolo linii srodkowej:D:D

0

w tamtym meczu w pierwszym skladzie*

0

TheNewBarça ?

ja jakos widze Lewandwskiego w tamtym meczu w skladzie ;]

http://shakhtar.com/en/matches/events/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?